Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовні ігри онлайн

Поступовий розвиток інформаційних технологій, комп`ютерів і комп`ютерних ігор призвели до того, що почало створюватися такі простенькі ігри, в які можна пограти прямо в браузері, головне мати для цього доступ до інтернету. Звичайно, що такі ігри це не межа розвитку комп`ютерних ігор і, може бути, з часом з`явиться ще щось нове, що буде більш цікавим, але на даний момент ці ігри дають відмінний заряд позитивних емоцій для дітей. Як вже стало зрозуміло, то вони називаються онлайн іграми, з тієї причини, що в них можна грати в онлайн режимі. Але не слід плутати ці ігри з мережевими, в які можна грати через інтернет з іншими людьми. Зазвичай мережеві ігри вимагають завантаження та установки, тобто на комп`ютері у гравця повинен бути встановлений спеціальний клієнт тої чи іншої гри, але браузерні онлайн ігри абсолютно цього не вимагають і в них можна грати буквально відразу, після того, як знайшлася цікава гра. Головною умовою, яке має бути дотримано, щоб вони нормально працювали, це установка флеш програвача, адже працюють такі ігри виключно на базі флеш графіки. Зазвичай, сучасні операційні системи, мають за замовчуванням встановлені просунуті версії флеш програвачів, так що з цим проблем не повинно виникати. Вимог до швидкості інтернету особливих немає, досить мати низько швидкісний доступ до мережі, щоб пограти в будь-яку флеш гру, можливо, доведеться почекати одну хвилинку, поки така гра завантажиться на комп`ютер.

Багатьом може здатися, що якщо онлайн ігри так швидко вантажаться і не настільки вимогливі до потужності комп`ютера, то вони не зможуть порадувати гравців якоюсь яскравою графікою або продуманим сюжетом. Але ця думка абсолютно помилкова, адже в маленьку, за своїм розміром, онлайн гру, вдається помістити багато чого цікавого, що здатне посадити гравця за комп`ютер на тривалий час. Є навіть такі ігри, в яких може спокійно грати два гравця одночасно, а не по черзі, от тільки цим двом гравцям доведеться трохи потіснитися за однією клавіатурою, але в цьому немає нічого страшного і до подібних незручностей можна досить швидко звикнути. Що стосується графіки, яка використовується в флеш іграх, так тут також поступово відбувається певний прогрес і вже можна забути про ті ігри, де видно величезні квадратики, адже це далеке минуле. Зазвичай використовується векторна графіка, при якій будь-які об`єкти можуть розтягуватися практично до безкінечності і такі квадратики все одно не з`являються. Більше того, останнім часом видно все більше спроб зробити тривимірну графіку, яка нічим не поступатиметься графіці в повноцінних комп`ютерних іграх, які займають і багато місця на жорсткому диску і вимагають величезних ресурсів комп`ютера. Може бути тривимірна графіка в онлайн іграх ще не така ідеальна, як би того хотілося, але прогрес не стоїть на місці і в найближчому майбутньому ми точно зможемо побачити щось дійсно приголомшливе. Основною проблемою, яку потрібно вирішити, так це навантаження різних графічних деталей на процесор комп`ютера в тій чи іншій грі, адже чим більше використовується таких деталей, тим більш вимоглива гра. Хоча зараз у більшості людей настільки потужні комп`ютери, що подібне навантаження вони практично не відчувають.

Зручно також те, що та чи інша онлайн гра не вимагає якихось специфічних налаштувань, досить просто знайти потрібну гру, почекати поки вона включається і відразу ж почати гру. Багато інших ігор вимагають певного підстроювання під ресурси комп`ютера, потім установку основних клавіш управління і так далі, а це займає і час і може навіть відбивати якесь бажання грати. Якщо клавіші управління вже встановлені, то нічого не потрібно підлаштовувати, потрібно просто почати гру і насолоджуватися нею. Навіть якщо не все буде відразу виходити, то нічого страшного, головне пробувати ще і ще і рано чи пізно все точно вийде. Але найчастіше про це навіть не варто замислюватися, адже в онлайн іграх використовується мишка і цього цілком достатньо для повноцінного ігрового процесу. Буває таке, що у гравця є вибір, чим грати - клавіатурою або мишкою і тут можна визначитися з тим, що дійсно більш зручне. Для тих, хто вже не перший день знайомий з флеш іграми, довго замислюватися не доводиться, адже вони можуть відразу безпосередньо переходити до ігрового процесу і отримувати від нього справжнє задоволення.

Ігри онлайн Онлайн ігор на даний момент існує так багато, що для того, щоб знайти потрібну гру, зазвичай потрібно користуватися пошуком. Хоча на сайті, де знаходяться такі ігри, вони практично всі розділені по різних категоріях і тегам, так що досить зрозуміти, яке слово або яка тема цікавить найсильніше і за кілька секунд можна буде знайти вже величезну кількість ігор по цій темі. Теми з іграми бувають настільки специфічними, що цьому можна навіть дивуватися, але в цьому немає нічого дивного, адже різні люди шукають щось різне. Головне те, що в таких категоріях ніколи не заплутаєшся і завжди можна швидко зорієнтуватися в тому, що цікавить найсильніше, головне не поспішати в цьому. Також у кожній категорії або в кожному тегу можна отримати докладний опис того, які саме там представлені ігри, і навіть отримати корисну інформацію щодо цих ігор або цієї тематики. Маленьким дітям, які тільки навчилися читати і пізнають цей світ, точно має бути це цікаво. Вже зрозуміло, що до одного тегу може належати кілька ігор, але цікаво ще те, що одна гра може відноситися відразу до декільком тегам, тобто бути пов`язана з декількома іграми. В результаті цього, виходить величезне сплетіння різних ігор і тегів, в яких не досвідчений гравець може дуже швидко заблукати. Але коли, все ж виходить знайти потрібну гру, то перед тим, як в неї грати, можна також познайомитися з невеликим описом такої гри, в якому розказано дуже багато корисної інформації. Можна дізнатися, що являє ця гра, які в ній задіяні персонажі, як правильно грати, які клавіші управління використовуватися і ще є деяка інша інформація. Звичайно, досвідченим гравцям може бути це все зовсім не цікаво, але тим, хто перший раз шукає гру для себе, буде корисно познайомитися з таким описом.

Для того, щоб збільшити функціональність сайту з іграми, було додано багато корисних функцій, які точно будуть активно використовуватися гравцями. Так, наприклад, у кожної окремої гри є своя система і всі користувачі, можуть впливати на позиції гри в цьому рейтингу своїми голосами. Крім того, рейтинг підвищується за рахунок того, якщо в ту гру заходять дуже часто і всі ці відвідування реєструються автоматично. Про будь-які ігри можна залишити відгук - особисті думки щодо отриманих емоцій, але для того, щоб це зробити, необхідно зареєструватися, а це ніколи не займає багато часу, достатньо просто правильно заповнити кілька рядків. Реєстрація на сайті відразу ж відкриває величезні можливості для користувача, адже окрім того, що можна залишати коментарі до ігор, можна ще й спілкуватися з іншими користувачами, обмінюватися особистим досвідом, а також просто обговорювати якусь гру. Таким чином, можна дуже швидко знаходити друзів за інтересами і разом розбирати якусь конкретну гру. Коли ж виходить знаходити нових друзів, то їх можна додавати в свій профіль і таким чином створювати цілу соціальну мережу по онлайн іграм. Все продумано настільки добре, як і в справжніх соціальних мережах, можна додавати картинку зі своїм зображенням або ж із зображенням свого улюбленого персонажа, можна додавати багато інформації про себе, для того, щоб ще більше і швидше знаходити нових друзів. Особистий профіль відкриває багато специфічних можливостей на сайті з онлайн іграми. Наприклад, можна зберігати ігри, які сподобалися найбільше і потім досить зайти в спеціальний розділ, як там будуть показані збережені ігри. Не доводиться довго шукати улюблені ігри, а вони завжди знаходяться під боком. Також особистий профіль здатний автоматично запам`ятовувати велику кількість сторінок з іграми і потім на них повернутися можна також швидко. Відкривається така унікальна можливість, як гра в повний екран, чого не доступно для звичайних користувачів. Коли маєш свій особистий профіль, то можна приймати участь у всіляких рейтингах користувачів і показувати свої особисті досягнення на сайті. Також свій профіль дає можливість іншим гравцям побачити, скільки часу вже було проведено на сайті, і як давно людина була в мережі. Загалом, відкриваються нові унікальні можливості, які тільки підвищують інтерес до онлайн ігор.

Кожен день створюється і додається на сайт безліч нових флеш ігор, в які відразу ж можна грати. Тому якщо раптом знайшовся якийсь гравець, який перепробував вже всі ігри і для нього вже все знайомо у величезній базі, то щодня він все одно буде знайомитися з чимось новим. База постійно збільшується без зупинок, тому тим, хто любить першим залишати відгук на якійсь грі, є можливість це зробити раніше за інших. Потрібно постійно знаходитися на сайті і стежити за новими оновленнями. Хоча те, що вже є настільки велике, що кожен, навіть найвибагливіший гравець, може спокійно знайти все, що його може тільки цікавити, головне не пошкодувати трохи сил і свого часу. Але звичайним, не сильно вибагливим користувачам, досить просто скористатися рейтингом онлайн ігор і там будуть відразу показані найбільш популярні онлайн ігри, якими і можна буде скористатися. Немає потреби довго лазити по категоріях і розділах.

Найбільш інтригуючим питанням, яке залишається відкритим є складова онлайн ігор, що ж у них такого цікавого і з чим доведеться мати справу? Тут все залежить від того, що конкретно цікавить людину найсильніше. Якщо мова йде про маленьку дівчинку, яку цікавить тільки мода і зовнішній вигляд, то слід відправлятися в специфічні розділи і дивитися ігри, в яких представлена різний одяг і модні течії. Дівчаткам реально буде на що подивитися, адже є одяг на будь-який смак і колір, починаючи від легких літніх суконь, які не особливо зможуть здивувати і закінчуючи серйозними вечірніми нарядами або діловими костюмами. Когось може зацікавити весільний одяг, так що йому потрібно вирушати в спеціальний розділ для цього і переглядати різні варіанти весільного одягу. У більшості ігор, разом з одягом, можна відразу і зробити якісний макіяж, який буде підходити для цього одягу. Хтось захоче більшого, наприклад, вибрати собі зачіску, то це також легко буде зроблено. Але не всіх дівчаток однаково цікавить одяг, для багатьох більший інтерес представляють зачіски, манікюр, макіяж. Є багато ігор, в яких це все зібрано комплексно, або окремо розбирається кожна позиція, тому будь-яке питання можна вивчити досить детально, було б бажання. Приємно, що всі примірки одягу та випробування косметики в онлайн іграх проходять буквально моментально, досить просто зробити кілька натискань, як все буде перепробувано. Це стосується не тільки моди і зовнішнього вигляду, а ще багатьох інших розділів. Також все легко і не вимушено відбувається і в кулінарії, а кулінарних ігор вже створено і представлено досить багато, але на цьому ніхто не збирається зупинятися, і постійно створюються все нові і більш цікаві ігри про кулінарію, в яких можна готувати смачні страви. У першу чергу, такі ігри будуть корисні тим, хто тільки починає знайомитися з кулінарією тому, що в більшості кулінарних ігор все детально показується, як і в якому порядку потрібно робити ті чи інші маніпуляції з продуктами. Якщо гарненько пошукати, то можна знайти, як правильно готувати різні страви, починаючи від яєчні і закінчуючи складними тортами. До речі, практично всі люблять солодке, а от готувати солодке набагато важче, ніж омлет або бульйон, але в іграх можна потренуватися готувати тістечка або торти. У цьому процесі, як і скрізь найголовніше, що спочатку потрібно зробити, так це визначитися з тим, що саме хочеться приготувати, а вже після цього можна шукати рецепт бажаної страви. Можливо, знайти хорошу гру, в якій буде показуватися від самого початку і до самого кінця, як готувати торт буде складно, але зате є багато ігор, в яких можна зайнятися прикрасою тортів. Процес прикраси, вимагає від гравця виключно творчої роботи, а її виконувати виходить не у всіх. Ось, що дійсно можна навчитися робити професійно, так це готувати якусь піцу, адже рецептів самих різних піц представлено так багато, що від цього будуть просто розбігатися очі. Піца - це, те універсальне блюдо, яке повинні вміти готувати практично всі молоді господині та онлайн ігри дають відмінну можливість для того, щоб потренуватися готувати щось подібне.

Діти дуже сильно люблять різних маленьких тварин, тому онлайн ігри відкривають відмінні можливості для того, щоб побути з такими тваринами. Головне, що на цих тварин можна не тільки подивитися, а разом з ними взяти участь у якихось пригоди або ж зайнятися зовнішнім виглядом якоїсь тварини. Звично, що найбільш популярними є такі тварини, як собаки чи кішки, тому немає нічого дивного в тому, що з цими тваринами найбільше ігор. Але крім традиційних домашніх вихованців, з легкістю можна побачити ще й багатьох інших, наприклад, їжачків, мишей, зайчиків, овечок, коней і ще багато інших. Тим, кому набридли такі тварини, можуть знайти для себе якихось екзотичних, наприклад, змій, крокодилів або павуків. Найбільше ігор засноване на тому, що потрібно займатися зовнішнім виглядом таких тварин, як-то їх переодягати, прикрашати або навіть робити їм зачіски. Це більше сподобається дівчаткам, адже зовнішній вигляд їх завжди цікавить найбільше. А ось хлопчикам сподобається побувати разом з представленим у грі тваринам в якійсь пригоді. Буває таке, що доводиться витрачати багато часу для того, щоб допомагати якійсь тварині вирішувати логічну задачку, яка з`явилася перед цією твариною. Приємно мати справу з кіньми, адже ці тварини найчастіше задіяні в якихось цікавих спортивних іграх, де важливу роль має спритність і реакція. Крім того, коні це благородні тварини і з ними завжди приємно щось робити. Великий інтерес до себе викликають поні, адже зараз це не просто маленькі коники, а це дуже популярні персонажі, які живуть у своєму унікальному світі Понівілі. У поні вже є ціла компанія, яка задіяна в багатьох іграх.

Ігри онлайн Якщо ж мова заходить про користь тої чи іншої гри, то тут на перше місце можна поставити логічні онлайн ігри, які дають можливість дітям по-справжньому розкрити свій потенціал. У логічних іграх найчастіше доводиться тривалий час думати над вирішенням поставленого завдання як тільки його виходить вирішити, то відкривається можливість просунутися далі. Бувають логічні завдання, які трохи інакше вбудовані в ігровий сюжет і в міру вирішення таких завдань, виходить набрати все більше і більше очок. Сюжети, в яких потрібні інтелектуальні зусилля гравця, воістину радують своєю різноманітністю. В одних іграх доводиться мати справу з якимись абстрактними фігурами, в яких потрібно всього лише знаходити певні закономірності. А є й такі, де доводиться мати справу з реальними персонажами і цим персонажам потрібно якось допомагати своїми мізками. Досить цікавим і популярним жанром логічних онлайн ігор є ті, в яких протягом практично всієї гри, доводиться здійснювати втечу з певного місця. Вид в такій грі відбувається від першої особи, тому створюється враження реальної присутності в тому місці, де відбуваються події. Зазвичай, для того, щоб вийшло все зробити, потрібно добре оглядітися по сторонах, зрозуміти які предмети знаходяться навколо і тоді можна поступово починати рухатися в якусь сторону. Часто в таких іграх доводиться користуватися навколишніми предметами, адже саме з їх допомогою і реально здійснити втечу. Все закінчується тільки тоді, коли героєві вдається покинути місце ув`язнення. Дивно те, що ув`язненим можна опинитися в самих різних і дивовижних місцях - в багажнику автомобіля, на кухні, в клітці на залізниці, в магазині, в каналізації, в покинутому будинку, в офісній будівлі, в гаражі і навіть на космічній станції. Фантазій щодо місць увязнення може бути багато. У логічних онлайн іграх найголовніше те, щоб ігровий процес приносив справжнє задоволення, адже якщо гравець не отримуватиме задоволення від гри, то її краще відразу ж покинути і шукати щось більш цікаве і, можливо, більш просте.

Велике задоволення для дітей і дорослих людей приносять аркадні ігри, які раніше були широко поширені на телефонах. Зараз же таких аркадних ігор величезна кількість і в онлайн версіях. Перше, що може приходити в голову це тетріс, в різноманітних модифікаціях, але крім тетрісу сюди слід віднести величезну кількість інших онлайн ігор. Всі чудово знають гру з бульбашками, в якій потрібно запускати кульки одного кольору, до кульок аналогічного кольору, після чого вони зникають. До речі, ось цих бульбашок також існує багато модифікацій. Широко розповсюдженими аркадними іграми є ті, в яких потрібно виставляти якісь однакові об`єкти в один ряд, після чого також заробляються очки. Якщо, загалом, подивитися на аркади, то можна помітити певну закономірність, що всі вони пов`язані з якимись абстрактними фігурами або знаками, і всі ці об`єкти рано чи пізно зникають. Основна вимога до гравця в таких аркадах, це спритність і кмітливість, тоді вийде добитися великих успіхів.

Абсолютною протилежністю до аркадних ігор є симулятори, вони охоплюють величезну кількість ігор, в яких основна мета полягає в тому, щоб максимально наблизити гравця до реальності. Тобто тут можна поїздити на автомобілях, як в реальності, політати на літаках, поплавати на човнах та багато іншого. Гонки це величезний склад флеш ігор, які дають можливість перепробувати не тільки різні автомобілі, мотоцикли та вантажівки, але ще й побувати в найдивовижніших місцях. Комусь більше може хотітися взяти участь в гонці по рівній трасі, а комусь навпаки буде більше хотітися самостійно долати якесь бездоріжжя, тому кожен індивідуально може підібрати для себе те, що йому більше подобається. Є симулятори не тільки гонок, але ще й якихось реальних професій, тому можна себе відчути в ролі звичайного працівника на фермі або ж справжнього бізнесмена, який знає як правильно розпоряджатися доступним капіталом. Ті, хто хоче ще більшого може пошукати сильніше і знайти справжні симулятори життя, в яких потрібно разом з ігровим персонажем проживати реальне життя, ходити на роботу, в магазини і так далі.

Діти різного віку, та можливо, і дорослі люди люблять дивитися пригодницькі фільми, в яких головний герой опиняється в різних ситуаціях і в різних місцях. Але ж є прекрасні пригодницькі онлайн ігри, в яких можна перенестися в будь-які захоплюючі пригоди і побувати в різних місцях. Зазвичай в таких іграх потрібно керувати ігровим персонажем і поступово просуватися вперед, проходити через різних ворогів і небезпечні місця. Зараз все частіше з`являється можливість грати відразу двома персонажами, які повинні допомагати один одному протягом всього шляху. Чудовим прикладом цього є хлопчик вогонь і дівчинка вода. Ці герої опиняються в різних місцях, де на їх шляху з`являтися логічні задачки і якщо гравець здатний справлятися з цими логічними задачками, то у нього і буде виходити проходити все далі і далі. Практично всі ігри, в яких потрібно десь бродити і опинятися в пригодах, зав`язані з якимись відомими персонажами. Найбільш відомим персонажем, який зустрічається найчастіше, це вусатий водопровідник Маріо. Він вже пройшов так багато, що якийсь інший персонаж не скоро зможе його наздогнати. Поруч з Маріо свою популярність тримає ще один персонаж з приставки Денді - це їжачок Соник. Соник може дивувати своєю швидкістю і якийсь ігровий рівень Соник може проходити менше, ніж за хвилину. У багатьох іграх можна побувати в підводному світі Губки Боба і трохи пройтися з ним по морському дну. Цей герой теж знаходить на свою голову багато проблем, які відразу ж і вирішує. Не дивлячись на свою популярність таких героїв, як Бетмен, Супермен, Спайдермен, Халк і деяких інших, але в пригодах в онлайн іграх вони не часто беруть участь. Цих героїв все частіше можна побачити в якихось аркадах, де з ними потрібно збирати пазли або знаходити відмінності на двох продубльованих картинках. Таке ж саме стосується і такого персонажа, як Скубі Ду, який зазвичай повинен проводити серйозні розслідування, але в іграх він цим займається рідко, все більше його видно в аркадах. Сильно виручають в плані бродилок досить такі молоді персонажі, як Бен 10 або Наруто, ці відважні східні воїни здатні показати, як потрібно битися і з якими труднощами вони здатні справлятися. Наруто більше демонструє техніку різних єдиноборств, а ось Бен 10 використовує сучасну зброю для того, щоб боротися з інопланетянами або якимись монстрами, які були створені вже на землі. До речі, Бена ми можемо бачити не тільки пішки, але і на мотоциклі, автомобілі або навіть велосипеді, він все менше пересувається на своїх двох.

Можуть онлайн ігри представити і якісь стрілялки для хлопчиків. Можливо, до повнорозмірних комп`ютерних шутерів вони і не дотягують, але швиденько потренуватися в прицільної стрільби все-таки можна. Тут також все залежить від того, яку гру вийде знайти. В одних вигляд може бути від третьої особи і це більше нагадує бродилку, але є й такі шутери, в яких дії відбуваються від першої особи. Коли дії відбуваються від першої особи, то потрібно уважно дивитися, чи здатний ігровий персонаж пересуватися чи він просто стоїть на одному місці і відстрілюється від усіх ворогів, які з`являтися в екрані і рухаються на нього. Якщо вже шукаєте якусь цікаву стрілялку, то потрібно підбирати її так, щоб там була можливість зміни зброї, адже це набагато цікавіше, ніж протягом всієї гри стріляти однією і тією же зброєю. Є ігри, які одними тільки пістолетами і автоматами не обмежуються, а в них можна постріляти з більш потужної зброї, наприклад, з гармат або навіть танків. Керувати танком на полі бою необхідно вміти швидко, щоб здійснювати вчасно потрібні маневри і не потрапляти під обстріл ворожої техніки. Також потрібно бути хорошим тактиком, щоб обходити своїх ворогів з флангів або навіть з тилу і наносити точні постріли. Є різні за своїм сюжетом ігри з військовою технікою, в одних можна бути командиром бойової машини і знаходитися безпосередньо на полі бою, а в інших можна бути якимось генералом або іншим командувачем і управляти відразу декількома бойовими машинами.

У кожному разі, якщо хочеться отримати справжнє задоволення від якоїсь онлайн гри, перше, що потрібно завжди зробити, це визначитися з тим, яка саме гра цікавить найбільше. Після того, як буде тверде розуміння, що потрібно шукати, то процес пошуків повинен піти набагато простіше і швидше. А онлайн ігри постійно створюються нові для того, щоб задовольнити будь-який попит з боку гравців. Можливо, когось може не влаштувати графіка або геймплей, але потрібно розуміти, що флеш ігри розраховані на те, щоб швидко почати гру, а не чекати поки скачується величезна гра, потім вона встановлюється і тільки через якийсь час, можна буде приступити до гри. Крім того, в комп`ютерних іграх ще доводиться тривалий час розбиратися у всіх ігрових тонкощах, а тут же можна відразу починати гру, адже все інтуїтивно і так зрозуміло і не варто довго думати з приводу якихось деталей, адже всі дрібні деталі можуть вирішитися вже в процесі самої гри.