Прості ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Прості безкоштовні ігри також відносяться до категорій

Angry Birds Gravity Defied Pacman Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Інтелектуальні ігри Інтерєр Автомобілі Арена Арканоїд Бігалки Бігати й стрибати Більярд Баскетбол Бджоли Блоки Бродилки для хлопчиків Бросалки Будівництво Відпочинок Веселі ігри Влучність Вуличні ігри Гармати Геометрія Гонки на мотоциклах Готувати їжу Гравіті Гриби Дартс Дороги Дракони Екстрим Екшн Замки Запускалки Захист Збиралки Зима Змійка Зума Казки Квести Кидалки Кольорові ігри Кольорові блоки Комахи Конструкції Коридори Космос Коти Кубики Курсор Лінії Лабіринти Лучник М`ячик Мавпи Магія Маріо Механізми Монстри Мотоцикли Ніндзя На спритність Настільні ігри Небо Оборона Онлайн ігри Пересування предметів Привиди Пригалки Природа Прості ігри Пузирі Реакція Ретро ігри Розвиток Руйнування Сітка Система Скупчення Смайлики Сноуборд Собаки Старі ігри Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Стрибки Тактика Теніс Тетріс Три в ряд Уважність Утікалки Фізика Фрукти Цукрерки Шарики Швидкісний спуск Швидкість Шутери

Ігри прості безкоштовно грати онлайн

Сучасні нові ігри мають зачаровуючу графіку, відмінну озвучку, 3D-ефекти. Але при цьому для них потрібен дуже потужний комп`ютер. Витративши гроші і купивши гарну техніку, через півроку розумієш що для нового покоління ігор, які постійно розробляються, твій такий потужний комп`ютер вже не годиться. За новинками не вженешься.

А ті у кого стояли недорогі комп`ютери залишилися не при справах, без ігор. Але останнім часом ситуація різко змінилася. Для всіх любителів пограти з`явилися онлайн ігри які мають невеликі розміри, але яскраву графіку, цікаву ігрову атмосферу і зачаровуючий сюжет. І з недавніх пір такі прості маленькі ігри склали досить серйозну конкуренцію великим іграм, тому що полюбилися дуже багатьма любителями пограти у вільний час.

Прості міні-ігри мають багато жанрів. Тут можна вирішувати цікаві логічні загадки, ігри аркади, стратегічні ігри, стрілялки, головоломки, пригоди. Кожен серед такого розмаїття ігор може знайти для себе цікаву гру.

Грати в прості ігри легко і весело. Легкі завдання, легкі рішення - відмінний варіант для відпочинку і розслаблення. Прості міні-ігри підібрані для будь-якого віку. Є велика серія ігор для дітей. Тематика ігор така, що дитина зможе грати в них без допомоги батьків.

Ринок простих браузерних ігор став дуже популярний. Сьогодні знайти людину, яка не спробувала зіграти хоча б в одну гру на комп`ютері напевно неможливо. Розкласти ті ж пасьянси, зіграти з комп`ютером в дурня, вирішити головоломки, стріляти в кульки - час йде дуже швидко. Такі ігри допомагають розслабитися, відволіктися від проблем, скоротати очікування.

Для вас ми підібрали найпопулярніші й улюблені багатьма прості ігри, серед яких є всі жанри. Для вашої зручності в одному розділі ігри розділені за жанрами, щоб вам легко і швидко можна було знайти свою гру. Просто заходьте до підрозділу з улюбленим вами жанром ігор і вже серед них знаходьте підходящу гру. Ні оплати, ні реєстрації для цього не потрібно. Все дуже просто. Знаходьте гру, відкриваєте і граєте. Не потрібно вірити тим, хто запевняє вас, що безкоштовні ігри нудні і нецікаві. Вони володіють тими ж характеристиками що й інші ігри. Дуже барвиста анімація, всі ігри мають різні рівні складності, зручний інтерфейс. Щоб полюбити прості ігри так само як їх люблять постійні користувачі нашого сайту, потрібно просто увійти, вибрати і грати. Удачі вам і приємного відпочинку.