Веселі ігри онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Веселі безкоштовні ігри онлайн

Більшість інтернет ігор, в які грають діти, несуть в собі якусь жорстокість, там зазвичай йде боротьба доброго зі злим, разом з тим є спортивні ігри, але там теж йде боротьба, тільки вже спортивна. Багато ігор спрямовані на те, щоб розкрити якісь таланти в людини, здатності до водіння автомобілів, до боїв і тактичних маневрів, до логічного або творчого мислення. Але зовсім не велика частина ігор, які спрямовані на розваги, саме на те, щоб піднімати настрій. Адже гарний настрій це запорука щасливого життя. Кажуть, що сміх продовжує життя, невідомо наскільки, але ми всі намагаємося в це вірити. Значить необхідно шукати ігри, які здатні викликати позитивні емоції, сміх і веселощі.

У даній категорії зібрані саме такі веселі ігри. Тут Вам не доведеться довго мучити голову, вирішуючи найскладніші завдання або думати, як обхитрити свого суперника в якихось маневрах. Тут Вам доведеться виконувати якісь нескладні дії, які створюватимуть веселі ситуації. Так, наприклад, дуже часто для того, щоб розвеселити людини, їй досить показати якогось невдаху, який постійно опиняється в неприємностях. Такий жанр веселощів, напевно, один з найпоширеніших. А якщо цим невдахою виступає якась знаменитість або якийсь політик, то веселощі автоматично подвоюється або навіть потроюється. Створена велика кількість розважальних флеш роликів, де Ви будете усіляким чином знущатися над якоюсь знаменитістю. Так, наприклад, над кимось Ви будете знущатися шляхом переодягання його в найрізноманітніші костюми або ж працювати над його макіяжем. Над кимось Ви будете знущатися, шляхом випробування його в різних пастках та інших механізмах, які будуть його калічити. Для дітей це є самою веселою забавою.

Крім [t437a]знущалок, є безліч інших ігор, де Вас будуть веселити іншими способами. Часто задіють персонажів з якихось мультиків. Це можуть бути тварини або навіть фантастичні персонажі. Давайте згадаємо відомий мультик про кота Тома і мишеня Джеррі, ці два героя смішать вже не одне покоління дітей, а їхні жарти продовжують залишатися актуальними і досі. Не такий старий мультик про тарганів і кота Оггі, теж завоював величезну любов у дітей, цих же персонажів, ми зможемо знайти і в даних онлайн іграх. А займатися вони будуть тим же, що і в мультику, воювати між собою, створюючи один одному якісь дрібні проблеми. Здорово піднімають настрій сюжети, де необхідно запускати кудись головного героя і під час свого польоту він витворяє ще безліч чого смішного. Сюжетів існує море, головне знайти саме той, який буде викликати у Вас найбільшу кількість позитивних емоцій.