Онлайн ігри кораблі

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в ігри кораблі безкоштовно

Кораблями називаються великі морські судна, які борознять по просторах наших морів і океанів, іноді вони можуть спокійно розміститися і на великих річках. Кораблі - це основний найкрупніший засіб для пересування по великих водоймах, а також як засіб для перевезення великогабаритних і важких вантажів. Завдяки тому, що тертя об воду мінімальне, це створює всі умови для перевезення вантажів з дуже мінімальними витратами енергії, а відповідно і палива. Вони мають свої особливості конструкції. По перше повинні бути герметичними і не мати ніяких щілин у своєму корпусі, через які могла б сочитися вода. По друге вони мають лінійний корпус, тобто довгастий, щоб таким чином створити дуже маленьке тертя під час свого руху. Всі кораблі мають двигуни, які можуть бути як внутрішнього згоряння, так і парові, а на підводних субмаринах встановлюються ще й атомні, для мінімального споживання повітря.

Моря і океани дають дуже велику перевагу перед дорожнім сполученням тим, що морські шляхи можуть привести Вас на будь-який континент і доставити з однієї точки земної кулі в іншу. Але разом з тим, існує і дуже багато небезпек, які зберігаються в морській поверхні. Адже скільки відбувається різних штормів і бурь на морській поверхні, які створюють загрозу навіть для самих великих і захищених кораблів. Крім цього існують ще небезпеки у вигляді морських піратів, які нападають на морські судна і грабують їх, а іноді ще гірше - беруть людей в заручники, а потім вимагають за них великий викуп. Але разом з тим, подорожувати морем дуже приємно, хоча і це значно довше, ніж будь-яким іншим видом транспорту.

Існують різні типи кораблів, які мають свої призначення. Велике захоплення викликають круїзні кораблі, які використовуються для морських подорожей. Вони мають великі розміри і на своєму борту можуть поміщати практично ціле місто з великою різноманітністю ресторанів, казино, танцювальних клубів, басейнів і багатьох інших розважальних комплексів. Також вони можуть використовуватися для перевезення пасажирів з одного континенту на інший або просто між якимись островами. Самим великим і трагічним круїзним кораблем визнаний Титанік, який натрапив на айсберг і затонув у водах Атлантичного океану. Він погубив дуже велику кількість людських життів, за сюжетом якого був знятий дуже популярний Голлівудський фільм.

Крім круїзних кораблів існують торговельні кораблі, які займаються перевезенням товарів і продукції з однієї країни в іншу, з одного континенту на інший. Саме через торгівлю і відкриття нових торгових шляхів розвивалося кораблебудування на початку і середині минулого тисячоліття. Морські перевезення дуже дешеві і використовуються для перевезення продуктів харчування в своєму сирому вигляді, різних речей і якоїсь габаритної техніки. Перевозять ті товари, які не зіпсуються і можуть довгий час знаходитися без свого споживання. Спеціальні кораблі, які називаються танкерами перевозять нафту і різні паливні і мастильні матеріали. Завдяки тому, що нафта легше за воду, її можуть везти дуже велику кількість на такому танкері.

Ну і саме основне і найбільш значуще застосування кораблі знайшли саме у військовій справі. Існують величенні флоти з кораблів у розвинених морських країнах, які відрізняються своєю різноманітністю і вогневою міццю. Кораблі діляться за своєю вогневою міццю, швидкість і розмірами. Існують швидкі, не сильно озброєні кораблі, які називаються крейсерами. Є великі лінійні кораблі, які тримають на своєму озброєння великий арсенал зброї та гармат різного калібру і називаються лінкорами, як скорочення від лінійних кораблів. Є дуже великі військові кораблі авіаносці, які тримають на своєму борту штурмовики і винищувачі і мають майданчик для їх зльоту або приземлення. Завдяки військовим кораблям забезпечується захист інших суден від нападу піратів, проводяться різні рятувальні операції і просто забезпечуються мир і порядок на морських просторах.

Також існують фантастичні космічні кораблі, які здатні літати в умовах космосу. На таких конструкціях гіпотетично пересуваються інопланетяни і з цього вони дуже часто зустрічаються у фантастичних фільмах. Можуть мати розміри з великого міста і на них живе велика кількість істот у яких відбулася не одна зміна поколінь. Щодо космічних кораблів не існує ніяких обмежень в польоті фантазії. Вони можуть бути різних розмірів і форм, мати якісь свої унікальні особливості, які будуть просто вражати нашу уяву.

В онлайн іграх Вам доведеться використовувати різні кораблі, як круїзні, так і торгові і військові. Природно, що на кожному типі кораблів Ви будете виконувати відповідні місії і завдання. Але найбільша кількість ігор представлено саме військової тематики, де будуть проходити якісь битви в умовах моря. Також підібрано значну кількість ігор, де Ви на космічних кораблях будете борознити через міжгалактичний простір. Ігри будуть цікаві, як маленьким хлопчикам так і дорослим дядькам і всі зможуть отримати від них задоволення в повній мірі.