Ігри замки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри замки також відносяться до категорій

Pacman Ігри з літерами Ігри на увагу Історія Арканоїд Атака Бігалки Битви Бродилки для хлопчиків Бросалки Будівництво Будувати будинки Війни Вікінги Вежі Влучність Вогонь Вогонь і вода Втеча Гармати Гноми Гонки з перешкодами Гриби Дінозаври Дісней Денді ігри Дизайн Дорогоцінності Дракони Загадки Замки Запускалки Захист Збиралки Зброя Знайди відмінності Знайди предмети Знайти вихід Золото Золотошукач Зомбі Казки Картинки Катапульти Квести Коридори Лабіринти Лицарі Магія Малювання Малюки Маріо Модні аксесуари Монстри Ніндзя Настільні ігри Оборона Одяг Озеро Підземелля Пазли Пасьянс Подорожі Поні Понівіль Пошук предметів Пригалки Принцеси Прості ігри Ресторан Ретро ігри Рибки Робота Руйнування Середньовіччя Скубі-Ду Снайпер Солдати Старі ігри Стиль Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Страшні ігри Стрибки Тактика Творчість Торт Уважність Фарби Шоколад Шукалки Шукати предмети Шутери

Ігри про замки безкоштовно грати онлайн

Замок - це старовинна будова збудоване з оборонною метою. У наш час замки відносяться більш до пам`ятників архітектури, тому-що їх вже не зводять. Якщо замок був зведений саме з оборонною метою, то він захищений потужним забором який сам по собі ще потужніший ніж фортеця. Спочатку замки будувалися з дерева, пізніше їх сталь укріплювати, будували з бетону і арматури. Довкола замку окрім стіни могли ще зробити рів і заповнити його водою, щоб підступи до замку не можна було здолати без моста. Міст був відкидним або висувним з боку воріт.

Наймасовіше будівництво замків приходить саме на середньовіччя. У той період історії їх будували в основному з каменю і рідко використовувалися якісь оброблені матеріали, наприклад, цеглу. Замки будували тільки знатні вельможі, простому народу така розкіш була не по кишені. Головними властивостями, якими повинен був володіти замок це були його зовнішній вигляд, міцність і здатність до проведення оборонних дій. У замку в основному проживали тільки власники, а саме, королі, царі, князі, герцоги, графи і інша знать, також там була їх прислуга і не велика кількість війська. Але в часи військових дій, в замок могли пускатися прості люди або ще додаткова частина військ, щоб ефективно проводити оборону. Часто від замку влаштовували довгий підземний хід по якому, в разі захоплення замку, можна було втекти. Хід був завжди засекречений і про нього знали тільки госпдарі замку. Замки втратили свою популярність в обороні після того, як був винайдений порох, адже можна було спокійно зруйнувати будь-яку стінку потужним вибухом.

У нинішній часи замки практично не будуються, в їх оборонної потужності немає потреби. Але є багато багатих людей, які будують їх в своє задоволення, щоб потім там жити. Деякі багаті люди будують замки, щоб реконструювати середньовічну епоху. До наших днів збереглося дуже велика кількість красивих середньовічних замків, які можуть вражати своєю красою та історичною цінністю. У деякі з них навіть проводяться екскурсії та їх можна відвідати. Зрозуміло, що багато замків було зруйновано з тієї причини, що на них здійснювалися набіги і вони були основним місцем бойових битв. Залишилося також багато залишків замків у вигляді стін або навіть просто фундаменту, які зараз охороняються від мародерів.

У онлайн іграх замки присутні дуже часто і виконують своє дійсне призначення, звичайно ж не як пам`ятники архітектури, а оборонні споруди. І Вам в іграх належить їх як захищати так і руйнувати