Ігри золото онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри золото також відносяться до категорій

Gravity Defied Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Автомобілі Бігалки Бігати й стрибати Баланс Бен 10 Бомбермен Бомби Бродилки для хлопчиків Бросалки Вантажівки Веселі ігри Взривалки Влучність Вода Втеча Гармати Герої Гноми Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на вантажівках Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гравіті Гроші Дісней Доміно Дороги Дорогоцінності Дракони Екстрим Загадки Задачі Замки Захист Збиралки Знайди предмети Золото Золотошукач Зомбі Кільцеві гонки Казки Квести Кольорові ігри Кольорові блоки Коридори Кубики Лабіринти Ланцюги Мавпи Маріо Мафія Машини Медведі Модні ігри Морські ігри Мотоцикли Ніндзя На спритність Наруто Настільні ігри Оборона Одяг Підземелля Пікселі Пірати Перевезення Подорожі Пошук предметів Пригалки Прості ігри Пузирі Рибалка Рибки Робота Рушниці Садок Сапер Скарби Спанч Боб Стрибки Тактика Територія Три в ряд Тюнінг Уважність Фізика Фентезі Черв`яки Шарики Шукалки Шукати предмети Шутери Яйця

Онлайн ігри золото

Золото, в першу чергу, це хімічний елемент, який володіє металевими особливостями і володіє підвищеною інертністю. У нормальних умовах не реагує з більшістю кислот і лугів. Але це все лише хімічні характеристики цієї речовини. Що ж до золота, як дорогоцінного металу, то це в першу чергу один з найбільш ліквідних дорогоцінних металів і використовується всіма розвиненими країнами для свідчення свого національного багатства і показується, як золотовалютні резерви країни. Золото є коштовним об`єктом інвестування і найбільш зручним накопичувачем капіталу, тому як практично не піддається інфляції. Золото також широко використовується в ювелірній справі, тому що цінується своєю красою і дорожнечею. Це один з перших матеріалів, який почали використовувати в прикрасах. Оскільки золото володіє високою електропровідністю, то його використовують в промисловості для виготовлення мікросхем і мікропроцесорів. Золото ще з древніх часів використовувалося і згадувалося в багатьох культурах і цивілізаціях стародавнього світу. Із-за нього часто було різні війни і битви. В той же час золото обожнювали і вважали святим металом, яке може зцілити від не приємной хвороби. Золото так само присутнє в багатьох магічних культах і на їх думку володіє якойюсь магічною силою. Часто золото прирівнюють до найкоштовнішого в житті, по цьому існує багато приказок, які пов`язані саме з цим металом. В принципі за своєю ціною за масу дорожче золото є тілько платина, але вона практично не використовується в творчості і народній культурі. Все, що є в самій кращій мірі або вважається найдорожчим - порівнюється із золотом.

Ігри в яких згадується або використовується золото теж засновані на тому факті, що це є найдорогоцінніший вигляд природного матеріалу. В основному це ігри типу бродилок в яких Вам необхідно або збирати золото або його добувати. Так само є ігри, де за допомогою золото потрібно запустити якийсь процес або використовувати, як особливий физико-хімічний елемент. Але найбільша кількість ігор в яких використовується золото - це ігри для дівчаток, де золото є основним матеріалом прикрас і личить практичний кожній дівчину. Загалом перед цим хімічним елементом не встоїть жодне людське серце. Працювати з цим матеріалом гранично просто і ювеліри створюють дивовижні прикраси. Ще з давніх часів навчилися обробляти золото і тому саме золоті монети цінувалися, як основний грошовий еталон. Без золота було б дуже складно розвиватися людській цивілізації, хоча не виключено, що був би використаний якийсь інший матеріал, як головний еталон цінності.