Ігри хеллоуїн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри Хеллоуїн грати онлайн

Всі чудово знають про свято Хелоуін, коли всі люди переодягаються в якихось страшних монстрів, зомбі, вовкулаків або інших чудовиськ і ходять лякають інших людей і своїх друзів. З кожним роком це свято набирає все більшу популярність у нас на Батьківщині. Але ортодоксальним воно є в Америці, де у монстрів переодягаються маленькі діти і потім відправляються по сусідах, щоб лякати їх і вимагати цукерки за помилування.

Спочатку свято Хеллоуїна почали відзначати стародавні кельти на сучасній території Ірландії, Шотландії та Великобританії. Святкується він традиційно 31 жовтня, перед днем ​​Усіх Святих. Звідси, до речі, і назва його походить All-Hallows-Even - де even скорочується від evening, тобто вечір з англійської, звідси і вечір всіх святих.

Свято вже давно відзначається на заході, але з давніх пір в результаті американізації всього світу його почали відзначати і в центральній і східній Європі, а також в країнах СНД. Свято змогло підкупити людей тим, що під час нього необхідно переодягатися в чудовиськ, а всі хочуть створити максимально страшний образ, щоб здивувати і налякати своїх друзів. Крім того, це відмінний привід, щоб повеселитися, провести час в приємній компанії під жартівливу метушню милих монстриків.

Традиційно символом Хеллоуїна виступає гарбуз в якому вирізане страшне обличчя. Гарбуз має трикутні або квадратні очі (рідко їх роблять круглими). Зуби вирізують також трикутної форми. Ясна річ, що в середині видаляють всю м`якоть гарбуза і туди можна поставити світильник зі свічкою, який буде з середини підсвічувати цей гарбуз і надавати йом ще більше загрозливого зовнішнього вигляду. Вирізати гарбуз на це свято улюблене заняття багатьох дітей, а з недавнього часу навіть проводять конкурси в яких можна продемонструвати свій варіант гарбуза на Хеллоуїн і позмагатися з іншими представленими.

Представлена ​​величезна кількість флеш ігор в яких порушена тема даного свята. В іграх Ви зможете побувати в різних пригодах, які відбуваються напередодні або під час святкування Хеллоуїна. У цих пригодах Вам доведеться боротися з силами зла і проганяти злих духів, які хочуть пробратися в Ваш будинок. Є велика кількість ігор в яких необхідно буде займатися перевдяганням до цього дня. Ви зможете потренуватися створювати страхітливий образ, наносити грим, який буде лякати оточуючих людей і підбирати одяг в якому будете виглядати надзвичайно страшно. В іграх є великі можливості, щоб як слід підготуватися до цього свята. Можна буде вибрати собі якийсь унікальний образ, якого Ви більше ніде не побачите. Знайомимося з іграми із даного жанру і весело проводимо час в компанії веселих чудовиськ і зомбі.