Ігри запускалки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри запускалки також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 5 років Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Інтелектуальні ігри Історія Автомобілі Алкоголь Амур Арканоїд Атака Бійці Бджоли Бейсбол Битви Бої Бомби Боулінг Бросалки Вівці Відпочинок Війни Веселі ігри Взривалки Влучність Вогонь Вогонь і вода Вода Гармати Гаррі Поттер Гольф Гравіті Гроші Губка Боб Дівчата Дизайн Дора Дракони Жаби Зірки Замки Запускалки Збиралки Зброя Зима Злі птахи Зомбі Йетіспорт Катапульти Конвеєр Конструкції Кораблі Космічні ігри Космос Коти Курчата Лінії М`ячик Магазин Мадагаскар Маріо Медведі Механізми Монстри Море Морські ігри Ніндзя На спритність Напої Наука Небо Обслуговування Однороги Олімпійські ігри Онлайн ігри Підривалки Пінгвіни Пірати Пародія Angry Birds Пляж Поцілунок Пригалки Природа Прості ігри Птахи Ракети Ретро ігри Рибки Робота Рогатка Руйнування Самураї Свині Середньовіччя Смішарики Смайлики Сніг Собаки Солдати Старі ігри Стрільба з лука Тактика Танки Фізика Феєрверк Фентезі Ферма Флінстоуни Халк Черепахи Шарики Шутери Яйця Ящики

Грати в безкоштовні ігри запускалки

Як весело і скільки радості приносить, коли Ви запускаєте якийсь об`єкт, як живої, так і неживої природи. При запусканні чогось Ви перекладаєте потенційну енергію в кінетичну, при цьому йде дуже динамічний рух. Об`єкти можна запускати, як з рук, так з інших підручних предметів, а це можуть бути гармати, пістолети, катапульти та все, що завгодно.

В онлайн іграх, які представлені в цьому жанрі Вам, зрозуміла справа, потрібно буде щось запускати, а це може бути все, що завгодно. Запускати Ви можете живих людей, Діда Мороза, якихось космонавтів або просто випробувачів, так само можуть запускатися різні тварини, можуть запускатися різні збройові снаряди. Мета таких запусків теж буває самою різною. Іноді запускаються якісь предмети просто на відстань, щоб вони якомога далі летіли, також можуть запускатися і для створення якогось швидкісного рекорду. Ви зможете знайти тут ігри в яких треба буде запускати якийсь об`єкт для того, щоб зруйнувати конструкцію або якусь стіну. Є ігри в яких запускати потрібно для того, щоб зібрати різні бонуси і заробити якомога більше очок. При всих цих запусках можуть використовуватися різні предмети, а це і рогатки, і гармати, і катапульти, і батути, і реактивні снаряди - все, що завгодно, все, що може створювати кінетичну енергію. У цих іграх Ви зможете проявити свої кращі навички почуття простору і створення правильної траєкторії. В одних іграх Ви не будете обмежені в кількості запускань предметів, в інших Вам потрібно буде вкластися в кілька спроб. І, природно, що чим менше спроб Ви використовуєте, тим більше очок зможете заробити. Ігри корисні тим, що вони розвивають в Вас здатність, до поліпшення своїх зорових характеристик, Ви повинні будете вчитися повторювати і покращувати те, що у Вас вийшло перший раз. Дані гри завжди йдуть на очки, з цього потрібно намагатися із самого початку гри заробити якомога більше цих очок. Ці веселі ігри точно зможуть підняти настрій Вам і Вашій дитині, тому як в тих іграх, де Вам потрібно буде запускати якихось героїв, вони при цьому ще й будуть створювати дуже криві гримаси, які викликають тільки позитивні емоції. В іграх, де потрібно буде запускати тварин теж можна добряче посміятись, адже ці тварини так весело при цьому виглядають. Якщо у Вас є вільна хвилинка, то витратьте її на те, щоб запустити кілька об`єктів якнайдалі.