Ігри Санта Клаус онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри Санта Клаус безкоштовно грати онлайн

У нас і наших дітей Дід Мороз, а в американців хто ж? Правильно, у американців і західної цивілізації в цілому на новий рік усіх слухняних дітей відвідує Санта Клаус. Це стариган з великою бородою в короткій шубі червоного кольору і в штанах такого ж кольору, на ногах у нього дуже дорогі і красиві чоботи. У нього як і нашого Діда Мороза є мішечок з подарунками в якому у нього достатня кількість подарунків, щоб роздати їх усім дітям, які добре себе вели цілий рік.

На відміну від нашого Діда Мороза у Санта Клауса є транспортний засіб на якому він пересувається, що спрощує йому завдання в роздачі подарунків. Транспортний засіб вельми магічний, навіть скоріше фантастичний - це великі розкішні сани в упряжці яких знаходиться дев`ять оленів. Вони не просто тягнуть ці сани по землі, а можуть летіти по повітрю. А Санта Клаусу всього лише залишається скидати подарунки дітям через димохід, все дуже просто і організовано. До речі, всі дев`ять оленів мають свої імена: Дешер, він же Стрімкий; Денсер, він же Танцюрист; Пренсер, він же Скакун; Віксен, він же Жвавий; Комет, так і буде Комета; Кьюпід, а це Купідон; Доннер, він же Грім; Блітц, він же Блискавка і просто милий Рудольф з світлим носом. Але на превеликий жаль у Санта Клауса немає красуні снігуроньки, як у нашого діда. А заготівлею всіх подарунків разом з Сантою займаються ще й веселі гноми. Вони просто відмінні інженери та майстри і здатні виготовити навіть найважчий подарунок, тільки щоб дитина залишився задоволеною.

Перед Новим роком діти пишуть листи Санта Клаусу, щоб він виконав їхні бажання. І якщо ці бажання матеріального характеру, то самі слухняні діти отримають їх виконання в новорічну ніч, якщо ж не матеріального характеру, то ці бажання точно збудуться на протязі всього року, головне в це вірити, а Санта буде потихеньку над цим працювати. Санта Клаус справжній чарівник, адже подумайте як не просто за одну ніч встигнути до всіх дітей у західному світі, поки його брат Дід Мороз обслуговує дітей у східній півкулі.

У цих веселих флеш іграх Вам потрібно буде допомагати Санта Клаусу роздавати дітям подарунки або допомагати йому вибратися з якихось труднощів, які виникли в новорічну ніч. Також Ви зможете взяти участь в якихось пригодах або бродилках, де головним героєм буде Санта. Є ігри в яких доведеться займатися заготівлею подарунків для дітей, а це дуже відповідальне завдання. Адже не можна залишити жодної дитини без подарунка в новорічну ніч.