Ігри руйнування

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри руйнування онлайн також відносяться до категорій

3D ігри Angry Birds Gravity Defied Ігри GTA Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Інопланетяни Інтелектуальні ігри Історія Автобуси Автомобілі Акули Арена Арканоїд Астероїди Атака Бігалки Бейсбол Бен 10 Блоки Бої Бомбермен Бомби Бродилки для хлопчиків Бросалки Будівництво Будувати будинки Вікінги Вежі Велосипеди Взривалки Влучність Вогонь Вода Вуличні ігри Гармати Герої Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на вантажівках Гонки на велосипедах Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки на тракторах Гонки по місту Гравіті Дінозаври Денді ігри Дороги Дорогоцінності Екстрим Екшн Замки Запускалки Збивалки Зброя Зима Знайти вихід Зомбі Катапульти Квіти Кольорові блоки Комахи Конструкції Космічні ігри Космос Кубики Курсор Ланцюги Лицарі Лунтік Людина-павук Місто Маріо Машини Метелики Механізми Монстр-трак Монстри Мотоцикли На спритність Наука Невидимка Новий Рік Новорічні ігри Оборона Онлайн ігри Офіс Офісні ігри Підривалки Пікселі Пірати Пародія Angry Birds Печиво Подорожі Протистояння Птахи Реакція Ретро ігри Робота Рогатка Руйнування Рятувалки Садок Свині Середньовіччя Скупчення Смайлики Солдати Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Страшилки Стрибки Танки Тачки Фентезі Фортеці Халк Шарики Швидкість Шутери

Безкоштовно грати в ігри руйнування

Як говориться ламати не будувати. Ламати або руйнувати набагато легше і простіше, ніж будувати і конструювати. Ось і в онлайн іграх руйнування ми пропонуємо Вам відпочити на всю і від усієї душі зруйнувати те що інші будували і зводили. Дайте волю своїм емоціям, випустіть пар і агресію в цих прекрасних релаксантах - ігри руйнування.

Ігри онлайн руйнування - це не тільки приємне проведення часу за комп`ютером, а й велика користь. Адже після метушливого дня у великому метушливому мегаполісі немає нічого кращого ніж весь негатив скинути на руйнування різних віртуальних конструкцій. Саме віртуальних, таким чином і шкоди нікому немає, а користь то є. Користь дуже велика, адже частіше за все потрібно буде руйнувати старі непотрібні конструкції на місці яких повинні побудувати гарні сучасні хмарочоси.

А от руйнувати ці конструкції доведеться в дуже різні способи. Існує безліч ігор з руйнуванням і кожна з цих ігор пропонує свій унікальний спосіб щось руйнувати. Найчастіше руйнувати доведеться з великою гармати звичайними ядрами, необхідно гарматним ядром потрапити в саме вразливе місце, щоб впала вся конструкція. Бувають не тільки звичайні ядра, а й снаряди, які після попадання розриваються, такими снарядами набагато легше і цікавіше руйнувати щось. Є ігри в яких Вам, щоб зруйнувати якусь будівлю або конструкцію необхідно буде встановити вибухівку безпосередньо десь в будівлі біля якоїсь несучої стіни, але тут потрібно буде бути гранично акуратним, щоб і самому не вибухнути від цієї вибухівки або щоб не придавило частинами зруйнованого будинку. Також хочеться зауважити, що крім звичайних звичних для нас засобів для руйнування в онлайн іграх можуть використовуватися і вельми не звичайні, такі як яйця, кульки, тварини або персонажі кіно і мультфільмів. Онлайн ігри завжди відрізняються своїм комічним сюжетом тому ігри з руйнуванням не виняток.

Іноді, щоб пройти рівень в грі необхідно зруйнувати конструкцію повністю, щоб не залишилося ні одного шматочка арматури на рівні. Але також багато ігор в яких потрібно руйнувати конструкцію до певного висотного рівня, що набагато простіше. Загалом всім хто любить зносити дахи і будівлі знайдеться тут робітка!