Ігри на реакцію

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Флеш ігри на реакцію також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Арена Арканоїд Бігалки Бігати й стрибати Бійці Бейсбол Битви Бокс Бомби Бросалки Веселі ігри Вестерни Влучність Вода Гарфілд Геометрія Герої Гонки для дівчаток Гонки з перешкодами Готувати їжу Гроші Губка Боб Дівчата Даша мандрівниця Даша слідопит Денді ігри Дикий захід Дитячі гонки Дора Експедиції Екстрим Жаби Жуки Зірки Задачі Запускалки Збиралки Зброя Зима Зимові види спорту Змагання Зомбі Квіти Кольорові ігри Комахи Кораблі Космос Коти Кролики Курсор Лодки Людина-павук М`ячик Мама Маріо Машини Медведі Метелики Механізми Монстри На спритність Набивалки Настільні ігри Небо Овочі Онлайн ігри Охорона Пікнік Пінгвіни Подарунки Покемони Політика Полювання Понівіль Пригалки Природа Птахи Пузирі Ракети Реакція Ретро ігри Рибалка Рибки Робота Розвиток Ролики Руйнування Рятувалки Система Сніг Снайпер Собаки Спанч Боб Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Стрибки Теніс Тести Тир Три в ряд Трюки Уважність Фотограф Фрукти Футбол Хокей Шарики Швидкість Школа Шутери

Ігри на реакцію онлайн

Реакція пішла від слова реагувати. Реагувати Ваш організм, а саме нервова система може на що завгодно з зовнішніх подразників. Коли говорять про реакцію, як не про біологічний термін, то мають на увазі саме швидкість реакції. Швидкість реагування на якісь дії дуже важлива біологічна якість, яка повинна бути добре розвиненою. Ще з давніх часів, коли чоловіки ходили на полювання, щоб добути їжу, реакція була дуже важливим показником. Завдяки її швидкості мисливець міг легко зловити якогось звіра для вечері. Чоловіки брали участь у війнах у часи середньовіччя і древніх часів, може з цього у чоловічої частини населення набагато краще розвинена швидкість реакції, ніж у жіночої. За цим чоловіки добре грають в різні ігрові види спорту, де потрібна хороша реакція всіх учасників.

Сама по собі швидкість реакції не буде збільшуватися і розвиватися, а якщо на неї не будуть діяти якісь подразники, то навпаки, вона буде тільки погіршуватися. Чим частіше Ви розвиваєте її, тим більше це дає ефекту. У цьому жанрі зібрані ігри в яких, як раз і можна буде розвивати її. Крім того, існує велика кількість простих вправ з м`ячиком або іншими предметам, завдяки яким, можна розвивати швидкість своєї реакції. Такими вправами користуються професійні спортсмени, а саме боксери або спортсмени з інших бойових мистецтв. Бойові мистецтва вимагає відмінної реакції, адже потрібно швидко зреагувати на удар супротивника і встигнути поставити блокування або ухилитися від цього удару.

Реакція в біології - це відповідь на якийсь зовнішній подразник. Ігри в яких перевіряється Ваша реакція працюють за таким же принципом. Допустимо бувають ігри, де Ваша реакція перевіряється в тому, як швидко Ви зможете вистрілити по якомусь предмету або ворогові, бувають ігри де перевіряється Ваша реакція на якесь число або букву, яку Вам слід натискати. Але найчастіше Ваша реакція перевіряється в активних спортивних іграх, таких як: теніс, баскетбол, футбол, волейбол і так далі. Можливо Ви хочете перевірити свою реакцію на дорозі, такі ігри теж бувають. Адже реакція на дорозі теж дуже важлива, тому як, чим краще в людину реакція, тим більше шансів у неї уникнути аварійної ситуації. Загалом реакція людини дуже важлива біологічна особливість, яку слід розвивати. Граючи в такі ігри Ви зможете перевірити реакцію, що є у Вас і в якійсь мірі розвинути її, що буде вельми корисною справою в загальному розвитку нервової системи організму.