Онлайн ігри Рапунцель

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток Рапунцель

З розвитком художньої літератури, почало активно розвиватися і література для маленьких дітей. Одні казки були створені народом, тобто переходили від покоління до покоління, в усній формі. Але разом з тим, створювалися казки, які мали якесь конкретне авторство. Одними з найпопулярніших авторів казок для дітей були німці брати Грімм, які написали багато чудових казок. До їх казок відносяться наступні: Білосніжка, Бременські музиканти, Гензель і Гретель, Вовк і семеро козенят і багато інших. Майже кожна з написаних казок цими авторами, має свою екранізацію, не обійшла цієї уваги і популярна казка про принцесу Рапунцель, власне про яку й піде мова. До екранізації цієї казки, вона не була настільки популярною, її читали дітям, але їм було важко уявити головну героїню. Після того, як студією Уолта Діснея, був створений мультфільм за мотивами казки, то вона отримала нове життя, набрала дуже велику популярність. Діти можуть бачити образ головної героїні в красивих молодих дівчатах, які мають довге волосся.

Сюжет цього твору в один час захоплюючий, але і дуже трагічний, хоча має свій хепі-енд в кінці, як і всі казки для дітей. Жінка з молодої сім`ї хотіла зірвати листочки рослини Рапунцель для приготування салату на городі злої чаклунки, але була спіймана на цій дрібній крадіжці. Чаклунка сказала, що зможе їм це пробачити якщо вони віддадуть дитину, яка у них повинна ось-ось народиться. Молодій парі нічого не залишалося, як віддати свою новонароджену дівчинку, яку чаклунка закрила у високій вежі. Дівчинка на диво виявилася дуже красивою, з довгим волоссям, яке ще має магічну силу. Якось одного разу до неї в башту заліз молодий принц, який захотів забрати дівчину з собою. Але їх зловила чаклунка і обрізала у Рапунцель волосся, а принца зробила сліпим, але тим не менше вони змогли відшукати один одного в темному лісі.

За мотивами цієї казки було придумано багато відеоігор, в тому числі і онлайн ігор. В одних Вам потрібно буде створити якийсь яскравий зовнішній вигляд Рапунцель перед зустріччю принца, в інших іграх потрібно буде допомогти закоханим втекти від злої чаклунки. Є така гра, де Ви повинні будете допомогти принцу забиратися на високу вежу до дівчини, використовуючи її довге волосся. Всі ігри створюються таким чином, щоб максимально помістити в собі сюжет цієї казки. Були навіть створені онлайн розмальовки з цими чудовими героями. Це хороща казка, яка ще раз доводить перевагу добра над злом, доводить, що справжня щира любов завжди зможе подолати будь-які проблеми, які ставляться перед коханими людьми. Якщо Ви хочете більш ближче познайомитися з головними героями, то в цьому жанрі Ви зможете знайти достатню кількість цікавих ігор, які будуть сприяти цьому знайомству.