Ігри пересування предметів

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри пересування предметів також відносяться до категорій

Winx Іграшки Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Інтелектуальні ігри Інтерєр Автомобілі Алкоголь Арена Більярд Баланс Блоки Вівці Віні Пух Вінкс клуб Вантажівки Втеча Геометрія Гноми Гравіті Дівчата Дизайн Доміно Дороги Дорогоцінності Доставка Жаби Зірки Загадки Задачі Запам`яталки Знайти вихід Зомбі Картинки Квіти Квести Клітини Кольорові ігри Кольорові блоки Комахи Конвеєр Конструкції Кораблі Космічні ігри Космос Коти Кубики Курсор Курчата Лінії Міккі Маус Мавпи Магія Маріо Машини Механізми Монстри Море Музика На спритність Навантажувач Напої Настільні ігри Новий Рік Новорічні ігри Овочі Пірати Пазли Паркування Перевезення Пересування предметів Пошук предметів Прибирання Пригалки Природа Прості ігри Різдво Реакція Ретро ігри Розвиток Садок Свині Система Скарби Смайлики Собаки Сокобан Старі ігри Страшилки Стрибки Три в ряд Уважність Фізика Феї Ферма Фрукти Фури Шарики Шахи Школа Шоу Шукалки Яйця Ящики

Пересувати предмети в безкоштовних іграх

У більшості аркадних ігор головному героєві необхідно пересувати певні предмети на визначених майданчик. В основному ці пересування робляться з метою пройти рівень, знайти вихід з майданчика або знайти якийсь предмет. Є серія ігор, де потрібно пересувати ящики так, щоб вони всі виявилися на своїх місцях. Пересування в таких іграх повинні відбуватися з певною логікою, щоб не загнати свого ж героя в безвихідь. Інколи потрібно пересувати предмети не на логіку, а на швидкість, так щоб встигнути поставити якийсь предмет на своє місце або прибрати його з якого-небудь місця. Ігри в яких потрібно пересувати предмети непогано розвивають логічною мислення і орієнтацію в просторі на закритих майданчиках. Граючи в такі ігри Ви проводите добре час і займаєтеся корисною справою - розвиваєте своє мислення.

Існує відома гра, яка колись була створена на тетрісі, потім вона з`явилася на комп`ютерах мобільних пристроях і навіть на телевізорах, називається вона Сокобан. Суть цієї гри просто поставити всі ящики на свої місця, іноді це зробити дуже просто, але є складні рівні в яких доведеться гарненько напружувати свої звивини, щоб домогтися бажаного результату. Основна складність в таких іграх, що пересувати ящики потрібно на закритих майданчиках з обмеженою площею. Тут мало місця, щоб розвернутися з тим чи іншим об`єктом, а так само існує ризик загнати об`єкт, який ви штовхаєте в кут з якого його вже не дістанеш і потрібно починати гру заново, тому уважність відіграє теж дуже велику роль в даних іграх. Практично у всіх іграх, після того як Ви поставите той чи інший предмет на своє місце, то він буде підсвічуватися і виділятися серед інших.

Також існує велика кількість ігор в яких Вам потрібно буде не просто ставити об`єкти на свої місця, а просто їх пересувати для того, щоб вибратися з кімнати. Пересувати, щоб знайти якийсь цікавий предмет або пересувати, щоб розвинути фізичні навички. У таких іграх теж варто підключати свою логіку, але іноді вирішальна справа йде за швидкістю або іншими навичками. Загалом, якщо Ви хочете цікаво провести час за простими аркадними іграми, то в цьому жанрі Ви знайдете заняття для себе. Майже кожна гра, яку Ви будете відкривати може зацікавити на тривалий час, а іноді поки Ви не пройдете гру, то не зможете покинути комп`ютер, таке теж буває, так що вперед до нових подвигів.