Ігри овочі онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн овочі також відносяться до категорій

Pacman Ігри про тварин Ігрові автомати Їжа Азартні ігри Бігалки Бізнес Бомбермен Бомби Бросалки Війни Весела ферма Втеча Гноми Гонки на мотоциклах Гонки на тракторах Готувати їжу Гроші Губка Боб Доміно Задачі Зайці Запам`яталки Запускалки Захист Збивалки Збиралки Знайди пару Зоопарк Картинки Квести Кидалки Кольорові ігри Коні Конвеєр Коридори Кролики Кулінарія Кухня Лінії Літо Ланцюги Магазин Маджонг Монстри Морозиво На спритність Оборона Овочі Онлайн ігри Пікнік Перевезення Пересування предметів Повар Поні Пошук предметів Пригалки Приготування їжі для дівчаток Птахи Реакція Рецепти Робота Розвиток Розвиток пам`яті Садок Салат Свята Спанч Боб Стрільба з лука Страшилки Суп Тактика Тести Торгівля Торт Три в ряд Уважність Ферма Фермер Фрукти Хелловін Шукалки Шукати предмети Шутери Ящики

Ігри для дівчаток овочі

Овочі - це плоди рослин, які ростуть на землі. Саме овочі забезпечують нас всіма необхідними вітамінами, овочі є основними джерелом живлення для нас. До овочів відносяться наступні культури: морква, капуста, томати, огірки, буряк, редиска, баклажани, кабачки, кавуни, кріп, рання картопля і ще дуже багато інших, які можна зустріти на городах наших дач і у фермерських господарств. Майже всі овочі можна вживати в сирому вигляді, так з них можна отримати ще більше вітамінів, які в овочах зберігаються. Але з овочів, звичайно ж, готують найрізноманітніші страви. Напевно, овочі присутні в більшості відомих страв, які широко готуються в нашій країні. З овочів готують майже всі салати, їх використовують в приготуванні супів та інших гарячих страв, у приготуванні м`яса і риби, майже скрізь. З овочів створюють різні приправи і спеції. Про користь овочів можна сказати дуже багато. Практично всі існуючі вітаміни можна знайти в тих чи інших овочах, крім цього в овочах зберігаються запаси клітковини, органічних кислот і інших речовин, які не знайдеш у інших продуктах.

Вирощують овочі, як на присадибних ділянках, так і у великих сільськогосподарських комплексах. Кожен власник дачі буде вирощувати для себе якісь овочі, тому що тільки, вирощені для себе овочі будуть екологічно чистими і не містити жодних пестицидів. У великих фермерських господарствах, де вирощують овочі для отримання високих і стабільних урожаїв використовують різні пестициди та агрохімікати, які можуть накопичуватися в готовій продукції. Овочі з фермерських господарств завжди мають гарний товарний вигляд, вони великі і без якихось зовнішніх дефектів, але не можна сказати про їх хімічну чистоту.

Овочі зустрічаються в багатьох флеш іграх. Найчастіше це типові аркади в яких Вам потрібно проробляти різні маніпуляції з овочами. Переставляти їх у клітинах і накопичувати в якомусь місці, щоб вони потім зникли. Вгадувати овочі на картинках або запам`ятовувати, де який овоч знаходиться. Такі ігри корисні, як для пам`яті, так і логіки. Є динамічні ігри в яких треба бігати і збирати овочі або навіть використовувати овочі як боєприпаси. Є невелика частина стратегічних ігор в яких Ви у своєму господарстві будете займатися вирощуванням овочів і навіть отримувати прибуток від цього вирощування. Овочі зайняли гідне місце в онлайн іграх і зробили ці ігри ще більш цікавими.