Новорічні ігри онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Новорічні ігри для дітей також відносяться до категорій

Іграшки Ігри для дітей 5 років Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Індивідуальність Інтелектуальні ігри Інтерєр Автомобілі Арена Бігалки Баланс Баскетбол Битви Блоки Бої Бросалки Будинок Вантажівки Вечірки Взуття Вихід з кімнати Влучність Втеча Гардероб Гармати Гноми Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на вантажівках Гонки на мотоциклах Готувати їжу Гравіті Дівчата Дід мороз Дісней Діти Дизайн Дитячі гонки Дороги Доставка Запам`яталки Запускалки Захист Зачіски Збиралки Зброя Зима Зимові види спорту Знайди відмінності Знайди пару Знайди предмети Знайти вихід Знаменитості Зомбі Картинки Катапульти Квести Кекси Кидалки Кольорові ігри Красуні Кулінарія Лінії Місто Магазин Макіяж Малювання Манікюр Мафія Мода Модні ігри Модні аксесуари Мотоцикли Небо Новий Рік Новорічні ігри Оборона Образ Одяг Одягалки для дівчаток Океан Онлайн ігри Перевдягалки Перевезення Пересування предметів Печиво Повар Подарунки Показ мод Покупки Політика Поцілунок Пошук предметів Прибирання Пригалки Приготування їжі для дівчаток Принцеси Пузирі Різдво Рецепти Розвиток Розвиток пам`яті Руйнування Русалки Санта Клаус Свята Скупчення Сніг Стиль Стрілялки для хлопчиків Страшні ігри Стрибки Творчість Три в ряд Уважність Шарики Швидкість Школа монстрів Хай Шукалки Шукати предмети Шутери

Безкоштовні новорічні ігри

Новий Рік по праву можна вважати найбільшим святом в нашій країні і в багатьох зарубіжних країнах. Саме зміну календарного року, так чекають багато людей на нашій планеті. З приходом нового року люди покладають величезні надії на цей рік. Всі чекають і вірять, що новий рік буде значно краще, ніж попередньій і це дуже добре, адже завжди необхідно вірити в краще. Зустріч нового року хочуть провести якомога краще, тому що ходять прислів`я про те, як зустрінеш новий рік - так його і проведеш. Хтось для зустрічі цього свята відправляється в далекий тур, в гори чи на море, хтось збирається на центральних площах своїх міст, але більшість збирається в колі своїх друзів і родичів, щоб провести свято з найближчими людьми. Кожен має право на вибір, як він буде святкувати Новий Рік. Підготовка до свята починається ще задовго до його календарного початку. Так, практично у всіх містах на центральних площах встановлюються великі ялинки, які вбираються самими різними прикрасами. Новорічні ялинки також встановлюються в багатьох магазинах, закладах культури, освіти і навіть в простих офісах робітників. Красива зелена ялинка є центральною фігурою всього святкування, адже саме вона символізує ту красу, яка повинна прийти в новому році. А найголовнішими гостями, яких чекають усі маленькі діти і дорослі, в тому числі, є Дід Мороз та його онука Снігуронька. Всі вірять, що ці персонажі принесуть подарунки їм за те, що вони робили добрі справи в році, що минає. Це неймовірно приголомшливе свято, якого чекають, в яке вірять, і яке приносить так багато радості і веселощів всім нам.

Представлені онлайн ігри в цьому розділі об`єднані саме під цим святом. Тут Ви будете пов`язані з усім, що в тій чи в іншій мірі стосується зустрічі та проведення Нового Року. Підходять ці ігри як для дівчаток, так і для хлопчиків. Адже в одних потрібно буде займатися підбиранням одягу, прикрасою ялинки, приготуванням смачних страв. В інших іграх, Ви опинитеся в якихось новорічні пригоди разом з Дідом Морозом або його Західним братом Санта Клаусом. Потрібно буде розносити подарунки дітям або навпаки збирати подарунки, які випадково випали з саней. Ви повинні будете створювати веселощі для багатьох дітей і самі веселитися разом з ними. Якщо у Вас досі немає ідей з приводу святкування нового року, тоді необхідно заглянути в ці ігри, і Ви точно придумаєте щось цікаве для себе і своїх друзів.