Ігри кольорові блоки

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в кольорові блоки безкоштовно

Ігри кольорові блоки - це ігри прабатьками яких був всесвітньовідомий і дуже популярний свого часу тетріс. Саме ігра в тетріс складається з безлічі маленьких блоків, вірніше з блоків складаються фігури, які потрібно сполучати між собою. Наступним етапом розвитку тетрісу став кольоровий тетріс, він же Tetcolor. Де блоки були різних кольорів. І саме завдяки кольоровому тетрісу і з`явилася ця різноманітність ігор в яких потрібно збирати, склеювати, розбивати кольорові блоки. У одних іграх блоки потрібно збирати по однакових кольорах, в інших навпаки по різним, а в третіх взагалі байдуже якого кольору блоки, вони прикрашені в різні кольори просто щоб було веселіше грати.

У будь-якому випадку ігри кольорові блоки онлайн залишаються дуже популярними не дивлячись на перебіг технічного прогресу і появі нових динамічніших ігор. Напевно популярність цих ігор криється в їх простоті, грати в ігри кольорові блоки досить просто і це не напружує мозок, роблячи не хитрі рухи можна досягати успіху в грі і проходити далі і далі, ставити нові власні рекорди. Це і дозволяє отримувати задоволення, кожного разу погравши в ігру і встановивши новий рекорд гравець отримує задоволення і йому хочеться грати ще й ще. Тому на ці ігри так само легко підсісти як і легко грати в них же.

Іноді замість блоків з одним монотонним кольором використовуються блоки з якимись картинками, що додає грі ще більшої витонченості. Головною особливістю цих ігор є те, що кольорові блоки потрібно з`єднувати як можна в більшій кількості і чим більше блоків одного кольору Ви одночасно знищите, тим більше очок і можна отримати. А коли Ви робите комбінації в результаті яких зникає відразу декілька кольорів з блоками, то комп`ютер просто не встигає рахувати ту кількість очок, які Ви отримуєте в результаті цього. Якщо Ви вмієте вправно складати ці блоки, то гра може тривати практичні вічно. Безсумнівно, що такі ігри розвивають логічне мислення, змушують думати мозок творчо, шукати нові комбінації, які можна виконати і знищувати якомога більше блоків одночасно. В цьому жанрі зібрані всі ігри в яких якимось чином задіяні ці кольорові блоки, якщо у Вас є вільний час, то його відмінно можна провести разом з цими розслаблюючими іграми!