Ігри арканоїд онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри онлайн арканоїди

Арканоїд - це гра наступна по популярності після тетріса. Гра з`явилася в середині 80-х років і відразу стала дуже популярною. Суть гри полягає в тому щоб розбити всі стінки споруджені з маленьких блоків. Для цього слід відбивати в них м`ячиком від маленької платформи, яку і котролює гравець. Коли всі блоки знищені відбувається перехід на новий рівень, в якому з`являються міцніші стінки або ж збільшується швидкість ігри. У онлайн ігри арканоїд цікаво грати всім віковим категоріям гравців, оскільки є різні версії ігри арканоїда, як для маленьких дітей, так і для завзятих любителів цієї гри.

Дана гра, добре підходить для любителів якоїсь динаміки, любителів швидких подій і процесів. А й справді, що в арканоїді не можна зволікати і довго думати, тому що кулька тут же опиниться за межами гри. Ніхто не може подумати, що створена так давно гра, зможе користуватися величезною популярністю в нинішні роки, коли існує мільйони більш цікавих і реалістичних ігор. У першу чергу вона привертає до себе людей своєю простотою, тобто тут немає складного сюжету, в якому необхідно розбиратися певний час. Який би арканоїд ти не включив, сенс гри в ньому буде однаковий, можуть змінюватися тільки використовувані елементи і місце проведення гри, тобто дизайн фону. Також дана гра приваблює ще тим, що в неї можна грати практично нескінченно, адже придумати сотню або навіть тисячу рівнів не так складно, а це можна робити не в ручну, а за допомогою якоїсь програми, яка буде робити наступний рівень все більш складним і насиченим, ніж попередній. А ще своїми досягненнями в арканоїді можна похвалитися перед друзями, які теж зацікавлені в цій грі.

Цікаво, якби хтось вів статистику, скільки часу в сукупності усі люди провели граючи в цю гру, напевно ну дуже багато. І якби направити усю цю енергію наприклад в космічну промисловість, то вже зараз би люди грали в арканоид в космосі. Але це діло особисто кожного, що йому робити, працювати або відпочивати граючи в ігри арканоїд. Ми ж пропонуємо Вам відпочинок, прекрасну можливість провести час в азарті ігри, можливо користі для суспільства в цьому буде не багато, як і шкоди, але користі для себе особисто буде не мало. Адже людині треба не лише їсти, працювати і спати, їй для повноцінного існування потрібно і культурний відпочинок. І культура відпочинку - це не обов`язково відвідування театрів і музеїв, а і просто гра в привабливу онлайнову іграшку арканоїд.