Ігри про тварин онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні онлайн ігри про тварин також відносяться до категорій

Pacman Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри на увагу Ігри про тварин Ігрові автомати Їжа Акваріум Арена Бігалки Бігати й стрибати Барбі Баскетбол Битви Бокс Бродилки для хлопчиків Бросалки Вертольоти Весілля Вестерни Вихованці Вогонь Вода Втеча Гармати Герої Гонки для дівчаток Гонки на велосипедах Гонки на мотоциклах Готувати їжу Даша слідопит Джунглі Дикий захід Дискотека Догляд за тваринами Доглядання Доктор Дора Доставка Дракони Екстрим Загадки Запам`яталки Запускалки Захист Збиралки Зброя Знайди відмінності Зомбі Зоопарк Казки Картинки Комахи Коні Коти Курчата Лікарня Лабіринти для дітей Лодки М`ячик Місто Мавпи Магазин Мадагаскар Малювання Малюки Модні ігри Море Музика На спритність Наука Новий Рік Оборона Обслуговування Однороги Одяг Океан Піаніно Пазли Перевдягалки Перевезення Перукарня Поїзда Погоня Подарунки Подорожі Полювання Поні Понівіль Поцілунок Пригалки Природа Робота Рогатка Розвиток пам`яті Рулетка Рятувалки Собаки Стиль Стрілялки для хлопчиків Стрибки Творчість Тести Том і Джері Торгівля Уважність Фарби Фентезі Футбол Швидкісний спуск Школа монстрів Хай Шоу Шукалки Шутери

Ігри про тварин грати онлайн

Тварини - це окреме царство організмів, яке відрізняється своєю гетеротрофністю і можливістю до активного пересування. Ми звикли для себе представляти тварину типовою чотириногою істотою, яка живе на суші. Але це далеко не так, адже черв`яки, комахи, птахи і навіть маленький інфузорії - це теж тварини, хоча володіють далеко не стереотипними параметрами. В іграх з тваринами, ці організми видаються не своєю біологічною значущістю, а як головні або другорядні герої, які грають певні ролі. Ігри, які пов`язані з тваринами є дуже корисними, тому як вони розвивають любов до цих істот і доброту до навколишнього світу. Так само ці ігри дуже веселі, тому як тварини завжди викликають сміх і радість у дітей та їх використовують, як джерела хорошого настрою. Тварини - це ті істоти без яких людське існування було б неможливо і з цього їх використання в ігровому світі дуже доцільно. Тут Ви зустрінетеся з усіма представниками цього царства: собаками, кішками, рибками, папугами, зайцями, лисицями, вовками, слонами, бегемотами, жирафами, дельфінами, хом`яками, мишками, коровами, вівцями, з усіма-усіма, хто є нашим молодшим другом.

В іграх з тваринами Вам доведеться здійснювати самі різні маніпуляції з цими істотами. Вони будуть використовуватися як в мирних цілях, так і у військових. Так, саме у військових! Є частина ігор в яких собачки або коти озброєні до зубів і б`ються з натовпами ворогів. Але, звичайно, більша частина ігор в яких тварини просто весело подорожують і потрапляють в самі різні пригоди. Ви можете разом з ними вирушити в ці захоплюючі пригоди і пережити незабутні емоції разом зі своїм улюбленцем. Тварини відмінні спортсмени і в дуже багатьох іграх влаштовані цілі змагання серед тварин в різних видах спорту. Ось уявіть марафонську свиню, а така гра є в якій свиня робить марафонський забіг. Або уявіть гру в якій коти змагаються в стрибках в довжину, хоча це ближче до реальності. Не варто забувати, що всі тварини люблять догляд і вимагають уваги до себе і це не забули в онлайн іграх. Є ціла категорія ігор в яких Вам необхідно доглядати за своїми домашніми улюбленцями, мити їх, робити їм зачіски, одягати за останньою модою і багато чого іншого робити по їх догляду.

Якщо Ви не байдужі до цих прекрасних істот без яких людина вже не може, то граємо в онлайн ігри з тваринами і отримуємо задоволення і корисні знання з цих ігор!