Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовні ігри знайти предмети також відносяться до категорій

Angry Birds Winx Іграшки Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри на увагу Ігри про тварин Інтелектуальні ігри Інтерєр Автомобілі Алладін Барбі Бетмен Бомби Будинок Вінкс Вінкс клуб Вихід з кімнати Втеча Губка Боб Дінозаври Діти Детективи Дизайн Дикий захід Догляд за малюками Дорогоцінності Загадки Замки Збиралки Знайди відмінності Знайди предмети Знайти вихід Знаменитості Золото Зоопарк Картинки Квіти Квести Кольорові ігри Кольорові блоки Космічні ігри Коти Кухня Лікарня Лабіринти Людина-павук Модні ігри Модні аксесуари Морські ігри Ніндзя Наука Новий Рік Новорічні ігри Одяг Підземелля Пляж Покемони Пошук предметів Прибирання Рапунцель Ресторан Рушниці Скубі-Ду Смішарики Собаки Страшні ігри Три в ряд Уважність Утікалки Школа Шукалки Шукати предмети

Популярні онлайн ігри

Ігри знаходити предмети

Іноді бувають такі ситуації в житті, коли покладеш якусь цінну річ, а потім ніяк не можеш її знайти, перериваєш абсолютно все у себе в кімнаті і здавалося б, що вже можна прощатися з цією річчю, але вона потім знаходиться на самому видному місці. З таким законом підлості зустрічалася, напевно, кожна людина. Вихід з цього становища не такий простий, адже наскільки б Ви не є були уважними, а забути куди поклали якусь річ завжди дуже просто. Що характерно, такі пошуки майже завжди сильно вимотують, людина нервує, від цього сильно втомлюється.

А от знайти якусь річ у когось іншого в кімнаті значно легше, ніж у себе. Здавалося б, дивне припущення, але воно насправді так, адже в чужій кімнаті, людина спочатку уважно оглядається по сторонах, визначається з тим, які предмети її оточують. І якщо доводиться вже щось шукати більш старанно, то підсвідомість розуміє, що це чужа кімната і що тут важче щось знайти, на відміну від тієї ситуації, коли пошуки відбуваються у своїй кімнаті. Кажучи іншими словами, Ви розумієте, що втратити в своїй кімнаті щось просто не допустимо.

Існує окремий, досить обширний жанр онлайн ігор, в яких то й справа, що потрібно шукати предмети в найрізноманітніших кімнатах. Зазвичай пошук цих предметів здійснюється для того, щоб використовувати їх для виходу з цієї кімнаті. Тобто, герой ігри виявляється замкненим в незнайомій кімнаті і для того, щоб вибратися з цієї кімнати, потрібно знайти ключ або секретний код від дверей. Є онлайн ігри, в яких Вам потрібно знайти всякі корисні речі, для того, щоб використовувати їх в інших цілях, наприклад, продати або обміняти на щось. Зазвичай пошуки відбуваються з відліком часу, і якщо Ви не встигнете знайти те, що Вам треба за поставлений проміжок часу, то Ви точно програєте. Найстрашніше, коли доводиться шукати справжню бомбу, яка може вибухнути через скількись часу. Пошуки бомби це окрема тема, але вона так часто піднімається в багатьох голлівудських фільмах. Тут намішано багато ігор, які відрізняються своєю складністю, тобто в одних іграх знайти предмети легше, але разом з тим присутні такі ігри, в яких знайти щось дуже важко і доводиться витрачати величезну кількість часу і розумових сил. Можливо, ці ігри допоможуть Вам у майбутньому шукати щось у своїй кімнаті значно швидше, якщо у Вас бувають з цим проблеми. А так, це відмінна можливість провести вільний час в захоплюючому квесті.