Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Флеш ігри з водою також відносяться до категорій

Pacman Winx Іграшки Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри на увагу Ігри про тварин Акули Баскетбол Битви Бої Бомби Бросалки Будівництво Бульбашки Бургер Вінкс Вінкс бродилки Вінкс клуб Вертольоти Взривалки Вихованці Вогонь Вода Гаррі Поттер Геометрія Гонки для хлопчиків Гонки на велосипедах Губка Боб Діти Дайвінг Даша мандрівниця Дельфіни Догляд за тваринами Дорогоцінності Доставка Експедиції Екстрим Загадки Задачі Запускалки Захист Збиралки Золото Квіти Квести Кольорові ігри Конструкції Кораблі Лабіринти Лабіринти для дітей Лодки Міккі Маус Місто Малювання Море На спритність Озеро Океан Онлайн ігри Острів Пазли Подорожі Поцілунок Пригалки Пузирі Реакція Рибалка Рибки Робота Російська рибалка Русалки Русалочка Скарби Смайлики Собаки Спанч Боб Стрибки Таксі Творчість Тетріс Три в ряд Трюки Уважність Фарби Фентезі Фермер Хокей Шарики Швидкість Шоу Шутери

Онлайн ігри під водою і на воді

Вода - це найголовніша на нашій планеті речовина. Її хімічна формула надзвичайно проста і складається всього з двох водородів і одного кисню, які є найбільш часто використовувані елементи на живому і мінеральному світі. Як ми знаємо, у воді зародилося життя, тому як тільки в умовах води змогли конденсуватися необхідні хімічні елементи для початку зародження життя. Лише завдяки тому, що на нашій планеті вода знаходиться в рідкому вигляді і може існувати ще в двох останніх своїх агрегатних станах, завдяки цьому і існує життя. Якби на інших планетах вода могла знаходиться в трьох своїх агрегатних станах, то там би могло існувати і життя. Вода єдина речовина в світі, яка в твердому стані має більший об`єм, чим в рідкому, що ще раз доводить унікальність цієї речовини. Будь-яка людина без води, може прожити всього пару днів, тому що у воді відбуваються всі основні біохімічні процеси в організмі людини. Людина на 80% складається з води, що теж говорить про необхідність її в організмі і в житті будь-якої людини. Ще в древні часи біля води грунтувалися більшість поселень древніх людей. Але навіть і в наші часи всі великі міста знаходяться саме біля великих джерел цієї життєво важливої рідини. Вода - це життя і чим чистіше і більше її в нашому житті, тим здоровіше вона буде у нас.

Ігри в яких використовується вода дуже багато. Багато їх тому як це важлива речовина в нашому житті. Воду в іграх про фізику необходімо або переливати, або переносити, можливо використовувати для запуску якогось механізму або процесу. В першу чергу вода в іграх цінується як унікальна і найбільш поширена рідина. Але так само вона може бути в іграх про кулінарію, подорож, будівництві і багато інших, але там вона використовується як другорядний елемент і має не найголовнішу роль. Грати в ігри з водою дуже корисно, оскільки вони розвивають логічне мислення і заставляють знаходити рішення задачі в дуже різних ситуація. Чим частіше вона зустрічатиметься в наших онлайн іграх, тим більше ми любитимемо її, що само по собі створює в нас любов до природи і до своєї екології.