Реклама

Перед Вашими очима в цій онлайн грі справжнісінька активна весела ферма. Справа в тому, що...

Ви думаєте, що пінгвіни не здатні організувати власну ферму і виробляти там якийсь продукт...

Відкрити власну ферму досить легко, але от зробити її дійсно прибутковою дуже не просто і ...

Повірте, що ця ферма заслуговує того, щоб Ви зайнялися її розвитком. Посадіть якусь культу...

Для того, щоб ферма почала приносити прибуток, у неї спочатку потрібно вкласти багато капі...

Був організований новий варіант ведення фермерського бізнесу. У даній грі, Вам доведеться ...

Представте, що Вас призначили головою величезної ферми. Потрібно швидко увійти у виробницт...

Відмінна версія популярної гри Весела ферма, дії якої відбуваються на великому острові Мад...

Допоможіть дуже голодному кроликові швиденько позбирати всі необхідні продукти харчування ...

У цій грі головну героїню - індичку хочуть приготувати на свято, що наближається, як голов...

У цій грі Вашого героя відірвали від комп`ютера і відправили до дідуся на ферму. Він цією ...

Перед Вами картинки двох ферм. Вам необхідно знайти відмінності в цих двох малюнках і зроб...

У цій грі Вам належить успішно управляти відразу декількома видами ферм. На кожній з ділян...

Ця міні ігра деякий симбіоз класичної Веселої ферми і мультфільму Мадагаскар. Все та ж фер...

У цій грі Вам належить розвинути сільське господарство на своїй фермі. Почніть з вирощуван...

У цій грі Вам належить стати справжнім фермером і зайнятися вирощуванням домашніх тварин: ...

Безкоштовні ігри весела ферма онлайн

Перша в світі ігра в якій потрібно розвивати власний агрокомплекс. Спочатку у гравця є якась пародія на ферму, пару сарайчиків і трохи живності. Ось з цього і потрібно власноруч збудувати крупний агропромисловий комплекс, обладнаний всіляким автоматичним устаткуванням.

В процесі гри доведеться застосовувати свої стратегічні навики і робити прогнози на урожай, вирощування тварин, виробництво сировини і збут, а також перестраховуватися від форс-мажорів. Яскравий приклад такого форс-мажору - ведмеді, які постійно атакують ферму і всіляко пакостять. Із збільшенням виробництва слідує зароблені гроші вкладати в будівництво нових будівель і покупку промислового устаткування для будівництва власних заводів.

Є деякі онлайн ігри, які мають набагато більше можливостей у розвитку своєї ферми, ніж ті, що представляються в традиційній грі. Додаються нові елементи, нові показники, нові продукти виробництва та переробки, які роблять цю гру ще більш цікавою. При тому в онлайн іграх є різні варіанти ведення свого агробізнесу, представляються різні варіанти агроландшафтів. Тут Вам потрібно буде бути не простим бізнесменом, який намагається вичавити зі свого виробництва максимум, а витратити на це мінімум. Є такі ігри в яких Вам потрібно буде думати, як зробити виробництво максимально екологічним і безпечним для навколишнього середовища. Вам потрібно буде акуратно застосовувати свої технології, щоб вони працювали не тільки Вам на кишеню, а відновлювали природні ресурси. У процесі гри Ви зможете отримати унікальні знання, які в інших іграх Ви знайти не зможете, а саме особливості роботи з різними щадними і зберігаючими ресурси технологіями. Агровиробництво - це унікальна галузь нашої промисловості в якій Вам потрібно буде працювати з живими організмами, а будь-який живий організм має свої особливості з якими Вам треба буде рахуватися. Перш, ніж починатися займатися вирощування якоїсь культури чи якоїсь тварини зрозумійте чи зможете Ви створити всі оптимальні умови для його росту і розвитку. Вам потрібно буде вивчити детально технологія вирощування кожного біологічного об`єкта і вивчити його рентабельність, після чого можна сміливо приступати до роботи з ним.

Радує той факт, що всі флеш ігри, які тут зібрані не вимагають установки на відміну від своїх аналогів - комп`ютерних ігор. Вони не будуть займати місце на жорсткому диску, а якщо Ви захочете знову знайти якусь вподобану Вам гру, то буде досить зайти в розділ "Я граю".