Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Ігри онлайн на уважність також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри з літерами Інопланетяни Інтелектуальні ігри Автобуси Бігалки Боулінг Братц Бродилки для хлопчиків Вінкс Вантажівки Вежі Вода Втеча Гарфілд Герої Гольф Гравіті Губка Боб Дінозаври Дісней Даша мандрівниця Дельфіни Дизайн Догляд за тваринами Доктор Дорогоцінності Зірки Залізниця Замки Запам`яталки Знайди відмінності Знайди пару Знайти вихід Золото Казки Картинки Квіти Квести Лікарня Ліло і Стіч Лінії Літаки Лучник Мадагаскар Маджонг Монстри На спритність Новий Рік Обслуговування Озеро Пінгвіни Пазли Покемони Покупки Поцілунок Пошук предметів Рейнджери Садок Собаки Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Стрибки Тачки Том і Джері Три в ряд Трюки Уважність Феї Фентезі Фрукти Футбол Школа Шрек Шукалки

Популярні онлайн ігри

Безкоштовні ігри на уважність

Яка відмінна риса людини - увага. Якщо людина уважна, то вона зібрана і сконцентрована на якійсь своїй справі і зможе успішно її закінчити. Як би Ви не дивувалися, але уважність теж буває різна. Буває уважність на якісь предмети, які знаходяться в кімнаті, буває уважність до якихось дрібниць, які знаходяться на людині, буває уважність до характеру і поведінки людини, буває уважність до навчання і отримання нових знань. Існує ще дуже багато інших видів уважності, які можна перераховувати дуже довго. Кожен вид уважності по своєму потрібний і дуже корисний і його варто постійно якимось способом розвивати. Уважність, дуже важлива риса людини, яка робить її успішною. Якщо людина уважна, здатна помічати різні дрібниці і здатна швидко вловлювати інформацію, яка їй дається, то вона буде також швидко її і використовувати. Молодий чоловік, коли доглядає за коханою дівчиною повинен проявляти максимальну уважність, він повинен бачити в чому дівчина потребує і швидко галантно це запропонувати. Якщо він буде не уважним, то у нього буде дуже мало шансів дістатися до її серця. Уважність можна і навіть потрібно розвивати. Для цього створені спеціальні тренінги і курси, які спрямовані на розвиток зібраності і більшої концентрації людини на якійсь справі. Крім цього уважність можна розвивати розгадуючи різні загадки та ребуси, читаючи книги, особливо наукової літератури. Уважність розвивається, коли Ви дивитеся нові фільми або ходите в галереї, щоб подивитися на картини сучасних художників. Уважність - це запорука ефективного функціонування Вашого мозку, завдяки увазі людина може запам`ятовувати й осмислювати більше інформації, яка надходить до неї із зовнішніх джерел. Бути уважним - значить бути готовим до будь-яких поворотів історії або особистого життя.

Ігри на уважність створені для того, щоб розвивати у Вас цю якість. У таких іграх потрібно помічати якісь предмети на картинках або шукати відмінності на картинках. Картинки можуть бути, як динамічними, так і статичними. Іноді, щоб пройти якийсь рівень в грі потрібно дуже сильно напружити свою увагу, зосередиться, абстрагуватися від усього зайвого і тільки потім у Вас буде виходити знаходити потрібні деталі. Ігри дуже корисні, адже вони змушують Вас концентруватися і бачити те, що не відразу можна буде побачити. Ці аркадні ігри будуть, до того ж, ще й дуже цікавими, тому не втрачайте часу, а грайте.