Кожного тижня формується новий рейтинг з кращих онлайн ігор. Цей рейтинг формується за активністю гравців, чим більше й вищих оцінок користувачі ставлять грі, чим довше й чаще в неї грають - ти вище в неї рейтинг та її позиції в наведеному нижче переліку. То ж не забувайте й Ви ставити оцінки вподобаним вами онлайн іграм.

жанри ігор

Angry Birds Іграшки Ігри GTA Ігри на увагу Їжа Інопланетяни Інтерєр Автобуси Автомобілі Алкоголь Атака Бігати й стрибати Біологія Барбі Битви Бої Бомбермен Бомби Будівництво Будинок Бутіки Війни Вінкс одягалки Вантажівки Вежі Весілля Взривалки Вихід з кімнати Водіння Втеча Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на джипах Гонки на мотоциклах Гонки на тракторах Гонки по місту Готувати їжу Гравіті Гроші Губка Боб Дівчата Дінозаври Даша мандрівниця Даша слідопит Дельфіни Денді ігри Дизайн Дискотека Догляд за тваринами Зірки Задачі Залізниця Замки Запускалки Захист Зачіски Збиралки Зима Знайди відмінності Знайди предмети Знайти вихід Знаменитості Кільцеві гонки Казки Квести Кекси Комахи Конвеєр Контра Кораблі Космічні ігри Космос Коти Кубики Кулінарія Кухня Ліза і Міна Лікарня Лодки Ляльки Місто Майнкрафт Макіяж Малювання Мама Манікюр Маріо Масяня Машини Мода Модні ігри Модні аксесуари Морозиво Морські ігри Мотоцикли Навантажувач Новий Рік Новорічні ігри Оборона Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Офісні ігри Павуки Пазли Паркування Перевдягалки Перевезення Поїзда Побачення Повар Показ мод Покупки Політика Понівіль Потяги Поцілунок Пошук предметів Прибирання Пригалки Приготування їжі для дівчаток Принцеси Прості ігри Ралі Ретро ігри Рецепти Рибалка Робота Рогатка Руйнування Русалки Снайпер Спанч Боб Стрілялки для хлопчиків Страшні ігри Сукні Таксі Танки Танці Танчики Татуювання Тачки Творчість Тото Три в ряд Трюки Тюнінг Уважність Феї Фермер Фури Халк Черепахи Черепашки-ніндзя Шарики Шахи Шашки Школа Шукалки Шутери

Топ-100 найкращих онлайн ігор

Рейтинг - це розміщення окремих суб'єктів або часток в якомусь порядку. Порядок цей не довільний, а визначається популярністю кожного окремого суб'єкта, серед об'єктивної думки суспільства або групи людей. Порядок, за яким знаходяться суб'єкти в такому рейтингу, називається ранжування. Ранжування застосовується у багатьох випадках, найяскравішим і загальнодоступним прикладом, є розміщенням сайтів в пошуковому запиті, чим вище сайт знаходиться по якомусь слову або словосполученні, тим більше його рейтинг, якщо простіше говорити.

Рейтинг застосовується в багатьох сферах людського життя та соціуму в цілому. Найпростішим може бути рейтинг, який ведеться на якомусь виробництві, так в залежності від положення людини в цьому рейтингу визначається її заробітна плата. Яскравим прикладом тому, може бути навчальний заклад, де для кожного викладача ведеться свій рейтинг і він визначається тим, як продуктивно працює людина, скільки вона веде студентів, якими науковими роботами займається. Однією з найбільш вживаною рейтингу сферою життя, є політика. Політики, в більшій частині тільки тим і займаються, що працюють на свій рейтинг, тобто на свою популярність в суспільстві і не більше того. Адже, це напряму має вплив на наступні вибори і те, виявиться політик при владі після виборів чи ні. Також найчастіше критерії рейтингу застосовуються до якихось відомих в суспільстві людям, наприклад акторам, співакам, журналістам і так далі. І чим Вище буде їх положення в рейтинговій таблиці, тим більше вони будуть одержувати гонорар за свою роботу. Не оминуло це і спортсменів, наприклад, футболістів, боксерів чи навіть баскетболістів, загалом, будь-який популярний вид спорту.

Безсумнівно, рейтинг має велике значення і в інтернеті, як уже згадувалось вище, для визначення сайту в пошукових запитах. Але тут його можна легко застосувати й до інших процесів. Для того, щоб скласти якийсь рейтинг в суспільстві, за визначенням самого улюбленого блюда, продукту або вченого, наприклад, то для цього потрібно проводити соціологічні опитування, дізнаватися думку людей на вулиці або в місцях їх масового скупчення. Щоб провести таку ж роботу в інтернеті, досить поставити якесь голосування на популярній веб-сторінці і люди, яких це буде цікавити, самі будуть вносити свій голос за той чи інший суб'єкт.

До речі, подібні рейтинги популярні і серед онлайн ігор, які представлені на цьому сайті. Але вони влаштовані ще більш просто і визначаються не спеціальними голосуваннями, а тим як багато людей грають в ту чи іншу гру. Чим більше гра буде мати шанувальників, тим вище будуть її позиції. Тут, Ви зможете ознайомитися з найпопулярнішими іграми, які представляють великий інтерес для користувачів даного ігрового порталу.