Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Популярні онлайн ігри

Супермен ігри безкоштовно грати онлайн

Всі чудово знають цього супер героя, який володіє нереальною фізичною силою та іншими фантастичними можливостями. Наприклад такими, як здатність літати в повітрі, бути не вбиваним від куль, мати блискавичну швидкість та багато чого іншого.

Образ даного героя був створений в однойменно голлівудському фільмі. Сюжет якого заснований на поганих хлопців і доброму супер чоловікові, який рятує світ від цих поганих хлопців. Сюжет фільму дуже цікавий і починається з того, як пара літніх людей у ​​яких не було дітей бачать падіння астероїда. Біля цього астероїда вони знаходять маленького хлопчика, який володіє великими силами, для них він був як дар Божий. Вони забирають його з собою і ростять як рідного. Цей хлопчик живе звичайним життям, навчається в школі вступає до університету, але він знає всю правду і те, що його колись відправили з його рідної планети, щоб врятувати його життя. Він закохується в одну дівчину, а лиходії хочуть, щоб супермен допомагав їм в їх злодіяння і викрадають його дівчину, ну і тут закручується все найцікавіше. Його супер сили завжди допомагають йому справитися з якимись труднощами, які підсовує йому доля. Але він не міг тільки пережити одного - це каменю з незвичного матеріалу, який було занесено з його рідної планети і бандити цим дуже вправно користуються.

Фільм став настільки популярним, що через деякий час був знятий серіал з такою ж назвою, де показується звичайне життя супермена. Він простий працівник в офісі і ніхто не знає, ким насправді він є. Але якщо десь у місті трапляється якась біда, то він тут же відправляється рятувати людей з того лиха. За сюжетом серіалу він теж закоханий в одну дівчину, але вона не знає, хто він насправді. В кінці фільму все стає явним і настає хеппі енд.

Крім серіалу був ще й знятий мультик. Якщо серіал і фільм були популярні, як серед дорослих, так і серед дітей, то мультик був ще більш затребуваний дитячою аудиторією. У мультику супермен був учасником ще більш фантастичних подій в яких захищав життя і гідність простих людей.

В онлайн іграх цей герой володіє такими ж здібностями, як і у фільмі. Грати таким героєм просто одна насолода, він легко справляється з будь-якими ворогами і будь-якою їх кількістю. Але він теж має деякі вади, які слід враховувати. Якби їх не було, то і грати було б зовсім не цікаво. Загалом починайте грати в фантастичні ігри, які зібрані під цією міткою і допомагайте суперменові перемагати сили зла, які хочуть завдати небаченої шкоди людству.