Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовні онлайн ігри на спритність також відносяться до категорій

3D ігри Angry Birds Pacman Worms Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Автомобілі Алкоголь Арена Арканоїд Бігалки Бігати й стрибати Більярд Біологія Баланс Бджоли Битви Бокс Бульбашки Вертольоти Веселі ігри Влучність Водіння Гарфілд Геометрія Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки по місту Гравіті Дівчата Даша мандрівниця Даша слідопит Денді ігри Джунглі Дора Експедиції Жуки Зайці Запускалки Збиралки Зимові види спорту Змійка Змагання Знаменитості Квіти Кольорові ігри Комахи Конвеєр Кораблі Коридори Космічні ігри Коти Кролики Курсор Ліло і Стіч Лінії Літаки Лабіринти Лабіринти для дітей Лунтік М`ячик Мавпи Майбутнє Метелики Механізми Море На спритність Напої Небо Овочі Онлайн ігри Охорона Пінгвіни Паркування Пародія Angry Birds Пересування предметів Покемони Поні Поцілунок Привиди Пригалки Прості ігри Птахи Реакція Рибалка Рибки Рогатка Розвиток Ролики Російська рибалка Руйнування Рятувалки Садок Свині Середньовіччя Скубі-Ду Смішарики Снайпер Собаки Стрільба з лука Страшилки Страшні ігри Стрибки Тести Тир Три в ряд Феєрверк Ферма Фрукти Футбол Черв`яки Шарики Швидкість Школа Шоу Яйця

Ігри на спритність безкоштовно грати

Хитра здатність нашого тіла і мозку це спритність. У когось вона закладена на генетичному рівні, а хтось тренується довгі роки, щоб стати більш спритним. Спритність універсальна здатність, яку можна причепити до багатьом сферам нашого життя. Вправного майстра своєї справи, який віртуозно володіє своїм тілом або якимись інструментами називають спритним. Так, спритність може бути в якомусь виді спорту, як індивідуальному, так і командному, хоча найчастіше саме в командному; може бути при демонстрації якихось трюків; та навіть у побуті, коли одна людина кидає якийсь предмет іншій, а та його ловить акуратно, відразу можна сказати, що це було зроблено дуже спритно. Спритність - це здатність зробити певну процедуру або процес, за мінімально короткий час, при цьому витратити мінімум сил і таким чином, що оточуючим буде це складно повторити. Важко назвати спритною людину у якої все випадає з рук і вона не може щось зробити акуратно, наприклад, просто зібрати посуд зі столу. Спритним можна побачити бармена, який не просто наливає напої, а вміє поводитися з пляшками, склянками і іншими предметами на столі.

Спритність не приходить сама по собі, щоб стати професіоналом і домогтися певної спритності у якійсь справі, потрібні тренування. І від того наскільки складна ця справа залежить, як довго потрібно тренуватися в ньому, щоб домогтися певних зусиль. Так, наприклад, щоб навчитися набивати м`ячик і вміти з ним поводитися, потрібно трохи часу, якщо у Вас, звичайно, добре з координацією рухів. Але, якщо Ви хочете не просто нудно набивати м`ячик, а показувати різні трюки з ним, крутити його на пальці або на лікті, перекидати під ногою і ловити тією ж ногою, то для цього потрібно набагато більше часу, але і відповідно Ви будете більш спритними в цій справі. Ніколи не можна відступати від своїх бажань, адже тільки завзятістю можна досягти бажаного результату і стати дійсно справжнім майстром в якійсь справі.

В онлайн іграх, представлених в даному жанрі, Ви зможете потренуватися свою вправність у багатьох фізичних процесах. Тут можна буде і пострибати, через якісь перешкоди, можна буде постріляти з лука чи іншого виду зброї, доведеться навчитися поводитися з великою кількістю різних предметів, а це можуть бути і спортивні снаряди й не зовсім спортивні. У будь-якому випадку підвищити свій рівень координації рухів у цих іграх можна, для цього лише достатньо вибрати гру, яка сподобалася і почати удосконалити свої навички.