Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовні ігри про собак також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Автомобілі Аніме Бігалки Бігати й стрибати Барбі Баскетбол Битви Бросалки Будівництво Вівці Вежі Весілля Веселі ігри Вихованці Вода Гармати Гонки для дівчаток Гонки по місту Догляд за тваринами Доктор Загадки Запускалки Захист Збиралки Зброя Зима Знайди пару Зомбі Картинки Кафе Квести Коти Кулінарія Лабіринти Лабіринти для дітей М`ячик Міккі Маус Маджонг Модні ігри Музика На спритність Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Піаніно Пазли Паркур Пародія Angry Birds Пляж Побачення Повар Подорожі Полювання Пошук предметів Пригалки Прості ігри Птахи Ракети Собаки Сонік Стиль Стрілялки для хлопчиків Стрибки Тести Уважність Утікалки Фарби Швидкість Шутери

Ігри про собак безкоштовно грати онлайн

Ну звичайно ж наші улюблені домашні тварини це собаки. Ніхто так сильно не може любити свого господаря, як собаки. Іноді відданість собаки настільки сильна, що собака може залишатися біля свого господаря, коли той вмирає або знаходиться в нерухомому стані. Собаки завжди люблять свого господаря і влізти в їхню довіру не завжди дуже просто. Є історія про те, як один пес закохався в іншу собачку, що жила в іншій частині міста і щодня бігав до неї на побачення. Все практично, як у соціальному світі людей.

Собаки бувають дуже різні. Людина створила безліч порід собак, які відрізняються за різними відмінностям, як зовнішнім, так і характером. Є собаки мисливські, які будуть Вам вірним помічником на полюванні і зможуть швидко відшукати здобич, є собаки, які були вирощені для того, щоб шукати якісь небезпечні предмети або навіть людей. Є декоративні собаки, які можуть мати маленькі розміри або відрізнятися формою свого тіла і шерсті. Всі собаки мають дуже гострий нюх, яким здатні учуяти безліч запахів на великій відстані. Іноді собаки володіють особливим почуттям, завдяки якому можуть почути якусь небезпеку або ще що-небудь, що не здатні почути ні людина, ні будь-яка інша тварина. У наші дні по вулицях міст розвелося дуже багато бродячих собак, які виживають як можуть, харчуючись в сміттєвих баках та інших брудних місцях. Такі собаки можуть здичавіти і кидатися на людей. Вони вимагають спеціального рішення з боку держави, яка повинна забезпечити їх притулком або хоча б провести необхідні заходи по їх вакцинації та кастрації.

Собаки в онлайн іграх завжди радують маленьких дітей, яким батьки забороняють завести такого улюбленця вдома. У таких іграх Вам доведеться доглядати за собаками, годувати їх, робити їм різні зачіски і одягати їх. Безліч ігор в яких головний герой собачка, яка потрапила в неприємну історію і їй тепер потрібно допомогти вибратися з цієї історії. В онлайн іграх собачки завжди будуть Вас слухатися і будуть ще більш відданим, ніж у реальному світі. Якщо Вам не байдужі ці милі тварини, то ці ігри точно припадуть Вам до душі.