Реклама

Равлик вирушив в справжню подорож, але знаючи швидкість пересування равлика, до свого кінц...

Неймовірно фантастичний турбо равлик створив кілька унікальних пазлів, які розповідають пр...

Губка Боб разом зі своїм другом Патріком вирішили зробити масштабну вечірку на яку запроси...

Маленький равлик впав на саме дно світу, принаймні йому так здалася, адже він падав дійсно...

Прикольний логічний квест, головним діючим персонажем якого є морський равлик Боб. Допомож...

Дійсно, наш улюблений морський герой - Губка Боб неабияк зголоднів і тепер вирушає у довгу...

Допоможіть маленькій равлику відшукати свій панцир, який він втратив в дивному світі. Раду...

Весела гра про життя лісових звірів. Тут милий равлик вирушає в пригоди в яких буде багато...

Настільки швидкого равлика Ви ще точно не бачили ні в одній грі. А тепер спробуйте на цьом...

Досить прості пазли з равликами. Якщо вам хоч трохи подобаються ці слизняки, то для Вас не...

Гра пародія на знамениту гру Angry Birds, лише тут замість птиць потрібно буде стріляти ра...

Ігри равлик Боб безкоштовно грати онлайн

Всі чудово знають відомого персонажа багатьох мультиків і онлайн ігор Губку Боба або Спанч Боб. Це морський мешканець, який живе на океанічному дні і працює в закусочній. За життя він вельми веселий і зможе підтримати будь-які починання своїх друзів і сам же прийме в цьому участь. Але мало хто знає про його домашню тварину, про маленького зеленого равлику, який теж називається Боб. За деякий час равлик Боб набрав не меншу популярність, ніж його господар Губка Боб.

Равлик Боб також, як і його господар дуже часто потрапляє в різні пригоди. Він подорожує по підводному світу і зустрічається з іншими морськими тваринами, які дуже часто представляють для нього величезну небезпеку. Якщо він равлик, то зрозуміло, що він має дуже слабку маневреність і не великою швидкістю пересування.

За зовнішнім виглядом він найпростіший равлик. Природно, що в мультику він виглядає набагато веселіше, на ньому можуть бути окуляри або ж він може бути зовсім не схожий на равлика, мати маленький панцир, який причеплений ззаду, як якийсь рудиментарний орган.

В даному жанрі представлено не дуже багато ігор з цим персонажем, але зможе здивувати то в якому різноманітності він бере участь. Є гра, де равлик Боб бере участь у звичайних пригоди, йому доводиться бачитися з різними іншими тваринами, які представляють як небезпеку для нього, так і проявляють досить доброзичливі стосунки. У цій грі у Боба маленький панцир позаду, який не заважає йому швидко пересуватися і гра стає достатньо динамічною і насиченою. Також є гра, де равлик - це швидкісний болід, який бере участь в гонках на великих швидкостях. Вельми цікава вистава равлика, адже на таких швидкостях представити дану тварина досить складно. У цій грі можна проводити різні апгрейди в результаті яких Боб стає ще швидше на трасі і здатний з легкістю справлятися зі своїми суперниками. Є також ще більш проста гра в якій всього лише Вам належить складати пазли з равликом, тут буде потрібно уважність і логічне мислення. І на завершення представляється Вашій увазі ще одна гра, яка створена як пародія на злих птахів. Тут замість птахів Вам потрібно буде грати равликами, а равлики теж на дуже багато чого здатні. Якщо ці вельми бридкі тварини представляють Вам великий інтерес і Вам хочеться провести з ними свій вільний час, то вперед насолоджуватися іграми, які представлені в цьому блоці.