Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Безкоштовні ігри пузирі також відносяться до категорій

Winx Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Інтелектуальні ігри Історія Арена Арканоїд Баланс Барбі Бульбашки Вінкс Вінкс бродилки Вінкс клуб Вертольоти Взривалки Влучність Вода Гармати Геометрія Гравіті Гроші Губка Боб Дівчата Дінозаври Догляд за малюками Жаби Зірки Запам`яталки Запускалки Захист Збивалки Збиралки Зброя Змійка Зума Квіти Кольорові ігри Кольорові блоки Коридори Косметика Космос Лінії Лабіринти Міккі Маус Мавпи Магія Макіяж Маріо Мода Модні ігри Монстри На спритність Наруто Небо Новорічні ігри Оборона Образ Одяг Океан Пінгвіни Пірати Подорожі Поні Пригалки Природа Прості ігри Пузирі Різдво Реакція Ретро ігри Рибки Русалочка Скупчення Спанч Боб Старі ігри Стрільба з лука Тактика Три в ряд Фізика Феї Фрукти Шарики Шашки Шутери

Популярні онлайн ігри

Ігри пузирі безкоштовно грати онлайн

Як здорово, що є сайти, на яких можна знайти найрізноманітніші флеш ігри, щоб скоротати вільний час або перепочити під час роботи. Ці онлайн ігри досить прості, але дуже захоплюючі і цікаві. Одні з таких ігор - ігри Бульбашки. Сьогодні вони стали дуже популярні не тільки серед дітей, але і серед дорослих.

На нашому сайті ми зібрали в одну серію всі ігри Бульбашки, які тільки є на просторах інтернету. Щоб вибрати найцікавішу гру, достатньо просто зайти на портал, вибрати і грати. Це все, що від вас вимагається. Не треба ніяких реєстрацій, оплат, все робиться швидко і безкоштовно.

Дуже проста і нехитра гра настільки захоплює, що відірватися від неї неможливо. Варіантів гри дуже багато.

Усередині бульбашок можуть бути заховані курчата. І без вашої допомоги вони просто впадуть. Розстрілюйте бульбашки і звільняєте курчат. Правила гри прості, їх можна дізнатися в Довідці. В іншому варіанті гри в бульбашки сховали красиві метелики. І їх звільнити з бульбашкової в`язниці зможете тільки ви. Правила всіх ігор практично однакові.

Бульбашки в морській безодні потрібно розстрілювати для того, щоб відволікти від небезпечних справ шкідливого восьминога.

Є ігри логічні, де поле усіяне різнокольоровими бульбашками, і видаляти їх можна тільки по кілька штук одного кольору. Чим довше ланцюжок однакових за кольором бульбашок, тим більше бонусів зможете отримати. Ви просто наводите мишку на бульбашки, які плануєте видалити, і стріляєте. Але стріляти можна шариком такого ж кольору. У цьому і полягає хитрість гри. Вона змушує включати логіку, і продумувати свої дії на крок вперед.

Ще один варіант гри, від якого будуть у захваті всі дівчатка, які дуже люблять фей і подружок Вінкс. Вони придумали сюрприз для своїх фанаток. Кожна фея сховалася всередину бульбашки і піднімається в ньому вгору. Ваше завдання - клацнути і лопнути шарик, щоб звільнити вашу улюблену фею. Настільки позитивна гра, що від неї ви отримаєте максимальне задоволення і гарний настрій.

Дуже проста на перший погляд гра стає все складніше з кожним рівнем. Бульбашок стає більше. Того і дивися можна пропустити бульбашку з феєю всередині. Вже що-що, а нудьгувати в цій грі не вийде.

Заходьте на наш сайт, вибирайте гру і отримуйте задоволення. Кого ви захочете рятувати з бульбашок, метеликів, курчат або чарівниць з Вінкс клубу, вибирати вам. Головне, щоб гарний настрій не покидало вас протягом всієї гри. Для цього ми і збирали воєдино всі ваші улюблені ігри.