Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовно грати з пінгвінами

Пінгвіни дуже цікаві тварини, перш за все тим, що вони є птахами, хоча багато хто думає, що вони ссавці. Вони як і всі птахи розмножуються, відкладаючи яйця і процесі еволюції вони перестали літати, але набули навичок відмінних моряків і рибалок. Існує кілька видів пінгвінів, але відрізняються вони в основному тільки розміром тіла. Ходять вони дуже смішно на двох лапках, притиснувши свої редуковані крила до тіла. Швидко бігають по суші, але ще швидше плавають. Красиво стрибають у воду і можуть пірнати під воду на кілька хвилин. Живуть колоніями в яких є ватажок, у них досить добре розвинені відносини між особинами, створюють сім`ї в яких є турбота про своє потомство. Головним їхнім природним ворогом є білий ведмідь, який любить поласувати пінгвінами. Дуже важливим є знати, що пінгвіни мешкають саме на південному полюсі, на північному полюсі їх близько нема. Материк Антарктида в повній мірі місце проживання пінгвінів. Люблять холод, хоча можуть жити і більш в теплих широтах. Головна їх і найулюбленіша їжа це риба. Вони відмінні рибалки і можуть швидко забезпечити себе їжею. Пірнаючи під воду в лічені хвилини можуть зловити собі сніданок або обід. У всіх зоопарках, де містяться пінгвіни весь їх денний раціон переважно з риби.

Пінгвіни останнім часом все більше і більше набирають популярності. Їх люблять дорослі і маленькі діти. Часто можна побачити, як люди дбають про якогось загубленого пінгвіна. Пінгвіни вже почали підкорять кінематограф, вони з`являються в багатьох Голлівудських фільмах. Згадати того ж Бетмена, де в одній з частин йому доводиться боротися з людиною-пінгвіном, якого грає Денні Девіто. А чого тільки варто згадати відомий мультик Мадагаскар, в якому всі полюбили не так головних героїв, як чотирьох пінгвінів. Пінгвіни в Мадагаскарі набрали таку популярність, що незабаром був зняти окремий мультик про цих винахідливих улюбленців. Команда з чотирьох військових пінгвінів в якій головний шкіпер та його помічники Ковальський, Ріко і рядовий постійно потрапляють у якісь цікаві історії з яких по ходу сюжету їм доводиться виплутуватися.

В іграх з пінгвінами Ви зіткнетеся як з мадагаскарських пінгвінами, так і зі всякими простими пінгвінами. Ігри завжди цікаві і мають гострий пригодницький сюжет, де пінгвіни в ролі головних героїв борються за справедливість і розважають нас своїм кумедним поведінкою.