Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Популярні онлайн ігри

Ігри футбол пенальті

Навіть не потрібно проводити опитування, скільки людей любить футбол. Їх мільйони. Тому ця гра найпопулярніша серед всіх активних ігор. Гра ця примудрилася об`єднати мільйони людей. У цю гру грають у кожному дворі будь-якого міста світу. І звичайно, розробники комп`ютерних ігор не змогли обійти своєю увагою цю популярну гру. Тому любителі і фанати футболу можуть з великим задоволенням грати в неї вдома, за комп`ютером.

Можна грати за свою улюблену команду, разом зі своїм улюбленим гравцем. І може так вийти, що саме ви допоможете їй забити найкращий гол і перемогти. Сидіти в якості вболівальника і спостерігати за матчем - це, звичайно, здорово. Але як часто хотілося відчути і спробувати себе на місці гравців. Саме тому так люблять ігри футбол і пенальті, тому що це не перегляд матчу, це щось набагато більше. Можна відчути себе посеред стадіону, в центрі уваги, у складі кращої команди.

Для любителів більш простих ситуацій можна вибрати ігри Пенальті. Тут ви зможете бити пенальті, і потрібно це робити, як можна точніше. Дуже багато любителів футболу люблять в цій грі саме такі удари, і бити пенальті, ніж приймати участь у самій грі.

Але такі, прості на перший погляд, ігри теж вимагають і вправності, і уваги. Тут недостатньо тільки сильних ніг. Потрібно правильно і точно змогти розрахувати удар, потрібно обчислити, як і куди полетить м`яч.

Щоб гра почалася, досить клацнути мишкою по м`ячу і все. Потім, також за допомогою миші задається висота польоту м`яча, напрям і дуга польоту. Одночасно враховується напрямок вітру, знаходження самого гравця і інші не менш важливі дрібниці.

Симулятор ігор у футбол в комп`ютерному варіанті дуже багато. І для того, щоб м`яч правильно летів у ціль, потрібно освоїти управління цим м`ячем. Нехай навіть перший час у вас буде не дуже добре виходити. Для всього потрібен час. Трохи практики і ви станете кращим гравцем в цю гру, зможете найбільш точно бити пенальті і забивати голи у ворота супротивника.

Тому у вас є чудова можливість грати пенальті онлайн. Для цього потрібно просто зайти на наш сайт і вибрати один з безлічі варіантів. Швидше за все, цю гру обиратимуть представники сильної половини людства. Адже це вони затяті вболівальники та любителі цієї гри. Хоча і серед жіночої статі є шанувальниці футболу.