Реклама

Єдинороги дійсно чудові істоти, які повністю належать до міфології, реальних доказів їхньо...

Єдиноріг в цій грі володіє нереальною силою і Вам потрібно буде використовувати цю силу дл...

Поні, які мешкають в Понівілі мають неймовірний зовнішній вигляд і героїня цієї гри - поні...

Казковий Поні збирається підкорювати веселку, але для того, щоб відправитися до цього чуде...

Неймовірно фантастична картина на якій зображена проста дівчина разом з єдинорогом. У спра...

Трохи жіводерська гра, але проте це завдання потрібно виконати. Спробуйте потрапити гранат...

Принцеса в цій грі отримала в подарунок від свого принца справжнього єдинорога. Такої твар...

Одному фермеру вийшло роздобути собі на ранчо міфічну істота - єдинорога. Тепер до цього є...

Казковий Пегас з фантастичного міста Понівіль повинен поспішити на порятунок своїх друзів,...

Головним і єдиним героєм даної гри є райдужний єдиноріг. Він має в своїй гриві і хвості вс...

Хороша гра для тих, хто любить в казки і дива. Допоможіть красивому і надзвичайно швидкому...

Прикрасьте принцесу і однорога, які красиво стоять на прекрасному фоні. Для принцеси необх...

Казкова гра в якій красива дівчина сидить на такої ж краси однорогу. Вам тут необхідно одя...

Єдиноріг ігри онлайн

У коней в принципі не існує ріг. Але у міфічної істоти, яке символізує вищість, благодать, цнотливість був один ріг, який знаходився на лобі. Коні виглядали дуже яскраво, майже осліплююче. Іноді у даних істот були ще й крила, завдяки яким вони могли літати. У стародавній міфології і в стилі фентезі цих тварин ми і можемо зустріти. Природно, що головним атрибутом цієї істоти є ріг. Він може бути як гладким з невеликою довжиною, так і спірально закрученим. До речі, по міфології, якщо відірвати ріг у єдинорога, то він помре, саме в розі зберігається вся його сила.

Вперше про дану істоту згадали ще 4 тисячі років до нової ери в Індії. Пізніше ця істота зустрічалося в міфах стародавньої Греції та Риму, де власне і набрало свою найбільшу популярність. У Грецькій міфології єдиноріг займався охороною храму Артеміди і служив повністю цій Богині. У Стародавній Греції і Римі ходило багато легенд про єдинорога, але це не завжди були коні. Дуже часто один ріг могли описувати у бика або цапа. Носоріг теж з одним рогом, з цього його сюди теж приписували, хоча він виглядає не так благородно.

Велику роль він також відіграв і в середньовічній культурі, особливо в Європі. Цю істоту боялися і вважали, що на ньому пересуваються чорні маги або чарівники. Також вважалося, що всі хто зустрічаються на шляху у єдинорога тут же будуть ним розпороті. А ось серед тварин, головними ворогами були слон і лев. Зі слоном єдиноріг міг легко впоратися, завдяки використанню свого роги, а от з левом обстояли проблеми, він був значно хитріше і міг заманити в пастку цю містичну істоту.

Реальних існувань єдинорога в даний момент не виявлено, але гіпотетично можливо його поява в слідстві певних генетичних мутацій. Так, нещодавно був виявлений малюк козулі у якого був всього один ріг суворо розміщений по центру лоба. Також існують спеціальні хірургічні операції, які здатні помістити ріг посеред чола тварини і який буде вдало рости.

В даний час єдинороги зустрічаються тільки в казках, фентезі, художній літературі. Про них багато пишуть книг і знімають фільмів. Єдиноріг вельми улюблена істота, яка уособлюють доброту і перевагу. Ними правлять сили добра і по цьому вони настільки сильні і завжди ведуть до перемоги. В онлайн іграх Вам доведеться грати як за єдинорога і допомагати йому долати багато труднощів на своєму шляху, так і займатися прикрасою цієї тварини або ж просто складати пазли. У будь-якому випадку, якщо ця тварина викликає у Вас дикий інтерес і захват, то чому б не пограти в онлайн ігри, які тут зібрані?