Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Флеш ігри онлайн оборона також відносяться до категорій

Ігри про тварин Інопланетяни Арена Атака Бійці Бджоли Битви Бої Бомби Бросалки Бульбашки Війни Віруси Вежі Вертольоти Влучність Гармати Гриби Дінозаври Діти Жуки Замки Захист Зброя Зима Зомбі Комахи Конструкції Кораблі Коридори Космічні ігри Космос Коти Курчата Лікарня Лодки Лучник Мавпи Магія Майбутнє Медведі Монстри Море Морські ігри Мости Мурашки Наука Оборона Олімпійські ігри Онлайн ігри Острів Офіс Офісні ігри Охорона Пікнік Пікселі Пінгвіни Пірати Принцеси Протистояння Птахи Пузирі Різдво Рогатка Руйнування Рушниці Рятувалки Сітка Санта Клаус Середньовіччя Система Скарби Смайлики Сніг Собаки Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Страшилки Страшні ігри Суші Тактика Танки Танчики Тир Трансформери Фентезі Фортеці Хімія Черепахи Шутери Яйця

Популярні онлайн ігри

Безкоштовні онлайн ігри оборона

Оборона чи напад - що легше, нападати або оборонятися? Напевно оброняться все ж легше, адже нападники завжди зі злими намірами, а перемога ніколи не дружить зі злом, тому вона буде за тим у кого правда - у обороняються. Та й мотивація у тих хто обороняється завжди сильніше ніж у нападників, тому-що обороняють то що дорого, батьківщину! І цього достатньо щоб здолати ворога і отримати над ним перемогу. Як наші діди і прадіди під час війни бігли на ворога з криками "За батьківщину!" саме це їм і допомогло, змогли і зуміли відстояти, оборонити нашої Батьківщини. Оборонятися легше навіть виходячи з того, що для успішного нападу необхідно мати перевагу в 3 рази в силах над своїм противником, в іншому випадку Ви будете повністю розбиті відразу ж після першого свого нападу. Але й для того, щоб ефективно оборонятися необхідно правильно побудувати і організувати свою оборону, зуміти розставити оборонні споруди в необхідних місцях, вибрати підходящий момент для відкриття вогню, раціонально використовувати всі наявні для оборони сили. Щоб все це виконувати, необхідні певні навички тактичного ведення війни. Ці навички Ви зможете отримати в цих іграх.

Так що вирішувати звичайно ж Вам обороняти або нападати. Вирішили? Тоді грайте в ігри оборона. Тут вдосталь можна поупражнятися в цій не легкій справі. Отримати стратегічні навички, розім`яти звивини, які відповідають за логічне мислення, проявити кмітливість. Найчастіше в таких іграх Вам необхідно буде тримати оборону в коридорах. По довгих коридорах, які схожі на цілі лабіринти хвилями йдуть вороги, з кожною наступною хвилею їх міць збільшується і битися з ними важче. Ваша задача в таких іграх розставити оборонні башти на потрібних позиціях. Ви обмежені в оборонних спорудах, тому потрібно максимально раціонально використовувати наявні у Вас споруди. Є ігри в яких оборону потрібно тримати на відкритих аренах. В таких іграх трохи складніше, тому що вороги можуть нападати як з однієї цілої сторони, так і з усіх сторін, що гранично складно. Іноді в таких іграх основне завдання вижити, як можна довше, бо вороги наступають постійно і їх силова міць може посилюватися нескінченно. Битися в таких іграх можна абсолютно проти кого завгодно, тут фантазія творців ігор ніяк не обмежується. Ви можете боротися, як проти різних інтерпретованих неживих геометричних фігур, так і проти реально існуючих об`єктів. Такими об`єктами можуть бути космічні астероїди, інопланетяни на своїх кораблях, військова техніка у вигляді танків, гармат, гелікоптерів, літаків, звичайні бойові солдати. Також це можуть бути зомбі, різні монстри, перевертні, жуки, павуки та інші шкідники. Оборонятися можна проти чого завгодно, але ефективність цієї оборони залежить тільки від Вас. Так що вперед на барикади!