Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Онлайн ігри музика

Це напрям в мистецтві дуже нам знайомо в повсякденному житті, адже музику ми чуємо практично скрізь і завжди. Багато людей просто не можуть без неї, вони залежні від музики - так звані меломани. Зародившись ще дуже давно вона добре осіла у всіх культурах світу до наших днів. Музика динамічне мистецтво, яке у відмінності від живопису або поезії не можливо передати на папері і відтворити без спеціальних інструментів, а музика має течію в часі і лише після витікання часу музичного твору можна зробити якийсь вивід про нього. Слухаючи музику ми можемо займатися практично будь-якою самостійною діяльністю: в першу чергу займатися спортом - адже так набагато приємніше і зручніше ним займатися; щось готувати; працювати за комп`ютером; писати, малювати і все що завгодно. Але найголовнішою метою музики є розслабити людину, звільнити її від всіх негативних думок. Науково доведено, що під час прослухування улюбленої музики у людини виділяється гормон дофамін, який може ввести в стан ейфорії.

Існує величезна кількість жанрів і напрямів в музиці, які практично нереально класифікувати, адже вони відрізняються за дуже різними параметрам. Але якщо коротко це зробити, то хочеться виділити такі напрями: класика - об`єднує всю музику, яка була створена в основному в Європі і відрізняється своїм ритмом і гармонією; народна музика - музика народів світу; духовна - музика, яка звучить в святих місцях; а також безліч жанрів таких як - блюз, джаз, доля, кантрі, шансон, електронна музика, піп, реп, реггі і ще дуже багато-багато різної. Вся ця музика має свою історію і своє місце в нашому житті. А Ви лише подумайте скільки різних існує музичних інструментів, які відрізняються за дуже різнимі характеристиками, починаючи від тембру, ритму і закінчуючи характеристиками розмірів і маси.

Музика існує у всіх іграх, немає такої гри, яка не була б озвучена якоюсь музикою. Але під цим тегом зібрані всі ігри, які засновані на створенні музики або різної маніпуляції з нею. У таких іграх дитя може розкритися як творча особа і спробувати створити свій унікальний мкзичний запис. Так само в цих іграх доведеться зустрітися з різними представниками даного мистецтва і можливо проробляти з ними певні маніпуляції. Всі хто люблять музику і отримують від неї задоволення запрошуються грати в ці ігри і отримувати від них задоволення!