Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Безкоштовні ігри онлайн про мавп також відносяться до категорій

Gravity Defied Ігри для дітей 5 років Ігри про тварин Автомобілі Акули Битви Бросалки Будівництво Веселі ігри Влучність Вода Гармати Гонки на джипах Гонки на мотоциклах Готувати їжу Гриби Даша мандрівниця Джунглі Дитячі гонки Догляд за тваринами Доглядання Доктор Дора Дріфт Екстрим Зірки Загадки Запам`яталки Запускалки Збиралки Зброя Змагання Знайди предмети Золото Золотошукач Зоопарк Зума Кільцеві гонки Картинки Квести Коридори Космічні ігри Космос Лікарня Лодки Лучник Мавпи Медицина Модні ігри Морські ігри Мотоцикли Музика На спритність Оборона Обслуговування Озеро Острів Павуки Пересування предметів Пляж Подорожі Показ мод Поцілунок Пригалки Приготування їжі для дівчаток Прості ігри Птахи Пузирі Реакція Скупчення Сніг Стрільба з лука Стрибки Творчість Трюки Турнір Фарби Фрукти Футбол Черепахи Шарики Швидкісний спуск Шукати предмети Шутери

Ігри мавпи безкоштовно грати онлайн

Це справді унікальні представники тваринного світу, найвищі представники загону приматів. Вони мають унікальні здібності, якими більше не володіють ніякі інші тварини. Володіючи досить високим інтелектом вони можуть займатися людськими справами. Наприклад, багато циркових мавп люблять курити, пити. Є версії, що у мавп навіть є своя мова в якому невелика кількість звуків, які позначають найпростіші природні явища. Деякі мавпи здатні вивчити мову глухонімих і навіть активно його використовувати в спілкуванні з людиною, щоб виконати самі елементарні прохання. За теорією еволюції, саме з мавп еволюціонувала людина, так як вони найбільш подібні до людини. Територія проживання у мавп часто джунглі. Тільки в джунглях мавпи відчувають себе комфортно, там вони швидко знаходять джерело живлення, можуть швидко пересуватися використовую ліани і дерева, можуть знайти для себе безпечне місце. Вони як і люди є всеїдними і як джерело їжі можуть використовувати будь-яку їжу. Мавпи мають сильне тіло, можуть швидко пересуватися і відбиватися від різних ворогів, яких в джунглях достатньо. У них складні відношення між особинами, створюють сім`ї і можуть жити племенами в яких є свій вождь.

В онлайн іграх мавпи гідно займають лідируюче місце. Вони універсальні воїни і дуже веселі тварини, які здатні підняти настрій будь-якій дитині. Завдяки своїм навичкам майстерно пересуватися в онлайн іграх, особливо в бродилка мавпами просто відмінно грати. Вони бігають по джунглях і збирають свої улюблені банани і різні інші фрукти, борються зі своїми природними ворогами і перестрибують великі відстані. Є безліч онлайн ігор в яких мавпи якимось чином розважають гравця, в таких іграх Вам треба буде одягати або якось доглядати за цими звірками, водити їх у салони краси, годувати або просто спілкуватися. Мавпи швидко входять в нашу довіру і здатні в будь-який час піднімати нам настрій. Ігри рекомендовані всім, хто не байдужий до цих веселих і життєрадісних тваринок. Потурбуйтесь про макак і вони залишаться дуже вдячними Вам за це.