• Краща гра дня
 • 100 кращих ігор
 • Кращі гравці
 • Історія переглядів
 • Реклама

  Як виявилося Лунтік дуже любить варення яке йому готує баба Капа. У цій грі Вам потрібно р...

  Лунтик як завжди чарівно цікавий, але в цій грі він був абсолютно позбавлений будь - яких ...

  У цій простенькій грі потрібно зібрати з маленьких фрагментів велику фотографію на якій ві...

  У цій простій грі для дітей нашому улюбленому мультгерой Лунтік потрібно допомогти своєму ...

  У цій грі Вам представляється можливість скласти складний пазл фотографії на якій зображен...

  У цій грі потрібно за відведений час для проходження рівня знайти відмінності на двох пред...

  У цій простій ігрі для дітей Вам і Вашій дитині пропонується розфарбувати популярного і та...

  У цій грі головоломці потрібно допомогти Лунтіку зібрати фотографію його улюбленої баби Ка...

  У цій логічній грі потрібно зібрати з окремих фрагментів зеленого коника. Але це не просто...

  Ігри Лунтік безкоштовно грати онлайн

  Увага. З`явилася нова цікава гра для наших малюків. Їй всього шість років, комп`ютерний варіант гри вийшов в 2007 році. Лунтіком прозвали героя мультиплікаційного серіалу для малюків. У СНД онлайн ігри про цього прибульця з Місяця стали дуже популярними, оскільки вони створені у нас в Росії.

  Сам головний герой мультика і його друзі легко сприймаються і їм довіряють. Ігри Лунтік онлайн дуже добрі і пізнавальні. Тут немає ніяких сцен насильства і жорстокості.

  На нашому сайті ви знайдете всі серії ігор про Лунтика, який впав на Землю з Місяця. Фіолетового кольору пухнастого Лунтіка жителі землі прийняли за місячну бджолу. І Лунтік став вчитися тому, чого не знав раніше. Ігри Лунтік не тільки розважають, вони навчають багато чому наших малюків, розвивають уважність і вчать зосереджуватися.

  Розвиваюча гра для дошкільнят та учнів молодших класів. Лунтік разом зі своїми веселими друзями живуть у дивовижному казковому світі. Протягом кількох історій гравці повинні будуть виконувати самі різні завдання. Цікаві головоломки тренують дитячу пам`ять, розвивають логічне мислення. Яскрава і анімаційна гра дуже подобається дітям.

  Можливості цієї гри дуже великі. Для першокласників та дошкільнят підібрані десять завдань. Кожне завдання представлено забавною історією з життя головного героя. Для самих маленьких гравців зовсім недавно вийшла нова серія гри, де Лунтік проведе уроки творчості. Юні гравці зі своїм героєм будуть розфарбовувати картинки, і запам`ятовувати кольори, розгадувати загадки і навчатимуться мистецтву аплікації. Зібрати дитині пазли з Лунтіком набагато цікавіше, ніж робити це одному. Захопить юного гравця і можливість знаходити відмінності.

  Для цієї гри високошвидкісний інтернет не потрібен. У цю гру можна грати онлайн на нашому сайті. І робити це абсолютно безкоштовно. Не потрібно займати місце в комп`ютері.

  В одній із серії ігор вам доведеться допомогти Лунтіку знайти зниклі фарби, які злі сили уклали в чарівні кристали. Потрібно буде збирати кристали одного кольору в один ряд по три і більше. Відмінний варіант знайти впалу зірку. Під час пошуку доведеться знаходити і інші предмети за якусь кількість часу. І все це під гарну музику. В іншій грі збираються пазли, щоб вийшло зображення Лунтика з друзями. Лунтік дуже любить варення, а гусениці сховали банки з ним. Пошукайте їх. На двох фотографіях, де зображений Лунтік, потрібно знайти, чим вони відрізняються.

  Гра Лунтік буде дуже приємним і корисним подарунком вашій дитині, і відмінним рішенням для проведення вільного часу.