Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Ігри квіти безкоштовно грати онлайн

Квіти - це органи розмноження рослин. Вони завжди мають гарні форми, їх пелюстки завжди різнобарвні і більшість квітів має приємний запах, все це зробила природа для того, щоб квіти відвідували комахи і тим самим переносили пилок з однієї квітки на іншу. Комахи реагують на їх яскраві кольори і запах, який у деяких квітів може доноситися на десятки кілометрів. Саме з квітів бджоли збирають нектар, який пізніше переробляється на мед. Існує так звана формула квітки, за якою можна дізнатися приналежність тої чи іншої рослини до якоїсь ботанічної родини. У цій формулі міститься кількість пелюсток, тичинок і інших елементів з яких складається квітка. Квітку формує кожна вища рослина, тому, що це основний спосіб статевого розмноження. У нашому ж розумінні квітка це не просто орган розмноження рослин, а красива частину рослини, яка радує наше око і нюх. Квіти бувають самих різних форм і фарб. Вони можуть утворювати шикарні суцвіття з декількох кольорів або навіть сотень квітів. Природа дуже постаралася, щоб урізноманітнити квіти на різних рослинах. Звичайно ж найкрасивіші і розкішні квіти у трав`янистих рослин, хоча у кущів теж бувають дуже гарні квіти, згадати хоча б ту ж троянду. Дерева мають більш скромні квіти, але є дерева з теж дуже красивими квітками, наприклад, магнолія, яка цвіте один раз на рік.

Квіти зайняли лідируючі позиції в суспільстві, як основні подарунки, які дарують люди. Квіти завжди будуть відмінним подарунком для коханої дівчини, мамі, сестрі або якуй-небудь знайомій дівчині. Квіти можуть дарувати просто, як знаки уваги, а можуть дарувати з якогось приводу. Це самі універсальні подарунки в нинішньому суспільстві. Квіти садять на клумбах, щоб вони радували очі випадкових перехожих або навіть розставляють у вазони, які потім вішають на стовпи. Вирощуванням квітів зараз займається дуже багато ферм, які заробляють на цьому не маленькі гроші і потребність до квітів тільки постійно і зростає в усьому світі.

В іграх з квітами Вам належить зустрітися з ними в самих різних ситуація. Тут Вам доведеться їх вирощувати і доглядати за ними, грати з різними картинками на яких зображені квіти. Дарувати комусь квіти, щоб проявити увагу. Існує безліч аркадних ігор в яких просто замість нудних кульок використані якісь квіти.