Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Ігри для дівчаток Братц

Дівчатка Братц з`явилися зовсім не давно в дитячій культурі, але за дуже короткий час змогли набрати пристойну популярність. Це чотири красуні, які люблять відвідувати різні світські тусовки, ходити на дискотеки, займатися шопінгом і просто проводити відмінно час. Свої веселощами вони зможуть розвеселити будь-яку саму сумовиту людину. Дуже часто дівчата потрапляють у якісь курйозні пригоди, а коли починають вибиратися з цих пригод, то тягнуть за собою ланцюг ще більш пікантних ситуацій. Вони люблять дорогі стильні речі, красиві спортивні машини, відпочинок на найдорожчих курортах світу і взагалі не замислюватися про якісь проблеми і турботи. Головне для них відірватися сьогодні і придумати, чим би веселим ще зайнятися завтра.

Персонажі дівчат з`явилися з комедійного фільму, який був знятий в Америці ще в 2007 році. Там розповідається про чотирьох дівчат підлітків, які перейшли в одну школу, але зіткнулися з великою проблемою, а саме директорською дочкою, яка практично контролює всі відносини в школі і всіх учнів школи. Вони беруть участь у конкурсі талантів школи, де й починають дружити і об`єднують свої зусилля проти цієї ж директорської доньки, яка не дає можливості об`єктивної оцінки будь-яких конкурсів, які проводяться в стінах школи. Після конкурсу талантів вони беруть участь у незалежному від школи конкурсі краси, де і здобувають перемогу, залишаючи директорську дочка далеко позаду. Фільм не набрав очікуваної популярності, але його персонажі, а саме чотири дівчинки отримали вельми великий резонанс, в результаті чого була випущена серія дитячих ляльок з цими дівчатами. До речі, дівчат по фільму звали - Саща, Джейд, Жасмін, Хлоя. Так само саме почали і називати ляльок, які створили по їх зовнішності.

Братц Після популярності ляльок, було випущено велику кількість онлайн ігор в яких дівчата виступають в різних ролях. Дані онлайн ігри теж, за короткий час, набрали досить велику популярність і продовжують нею користуватися. В даному жанрі зібрано достатньо велика кількість онлайн ігор з дівчатками Братц. Тут Ви зможете їх одягати, міняти їм одяг, робити своїм улюбленим лялькам макіяж, експериментувати із зачісками, підбирати аксесуари. Ігри для дівчаток Братц - це не лише цікаво і забавно, але і корисно! Дівчатка граючи в ігри зможуть розвивати свій власний смак, почуття стилю і краси, тренуватися в перукарні і салонах. Братц - кращі онлайн ігри для дівчаток.

Братц