Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовні дитячі ігри для хлопчиків також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Автобуси Автомобілі Більярд Баскетбол Битви Бродилки для хлопчиків Будівництво Вежі Веселі ігри Гармати Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на вантажівках Гонки на велосипедах Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Губка Боб Дісней Дельфіни Дитячий садок Дракони Зірки Замки Захист Зима Знайди відмінності Знайди пару Знайти вихід Зомбі Космічні ігри Лінії Літаки Лучник Людина-павук Міккі Маус Магія Мадагаскар Маріо Машини Монстри Морозиво Морські ігри Мотоцикли Ніндзя Ніндзяго На спритність Наруто Оборона Пінгвіни Пазли Паркування Подорожі Прибирання Принцеси Птахи Ракети Ретро ігри Сонік Спанч Боб Старі ігри Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Стрибки Танки Тачки Том і Джері Фрукти Футбол Шарики Шутери

Популярні онлайн ігри

Дитячі ігри онлайн для хлопчиків

Дитячі онлайн ігри для хлопчиків - це захоплюючі і в той же час навчальні ігри для вашого хлопчика. Хлопчики на відміну від дівчаток люблять динамічний сюжет, швидку гру зі зміною подій, яка вимагає негайного реагування ну ту чи іншу ситуацію. В принципі такі ігри люблять не тільки маленькі хлопчики, але вже й досить дорослі дядьки. Адже постріляти, підірвати щось, руйнувати, поїздити на машині, побігати, все це у чоловіків в крові і не важливо в якому вони віці.

Ці ігри дозволяють розвивати різні здібності хлопчиків: реакція, уважність, логіку мислення, винахідливість, адже часом щоб знайти вихід з якоїсь ситуації потрібно бути дуже винахідливим. Крім цього в дитячих іграх для хлопчиків є й прості бродилки, які допоможуть дитині просто весело і забавно провести час, побачити нові цікаві місця і побувати в самих захоплюючих пригодах. В цій категорії зібрані найцікавіші гонки в яких хлопчики можуть поїздити на різних машинах, і спортивних болідах формули-1, вантажівках, мотоциклах, велосипедах, автобусах та інших засобах пересування. Виконувати різні місії на цих машинах або просто позмагатися в гонках. А скільки існує ігор військової тематики для маленьких хлопчиків, це можуть бути як стратегічні ігри, де необхідно швидко розвиватися і завойовувати територію своєї бойової армією, так і просто є можливість постріляти з усілякої зброї, бойової техніки, руйнувати ворожі будівлі і супротивників. Багато ігор з повітряною технікою, як мирною, так і бойовою, в першій потрібно виконувати різні місії по перевезення вантажів і дослідженнях нових територій, з бойовою технікою зрозуміло, що потрібно буде стріляти і воювати. Хлопчаки завжди характеризуються своєю впертістью і спортивним азартом. Футбол, бейсбол, баскетбол, гольф, більярд і ще дуже багато інших спортивних ігор можна зустріти в цій категорії. Саме в цих іграх хлопчики можуть проявити свою спортивну впертість і позмагатися в різних іграх спортивного нахилу, а повірте, що таких ігор тут підібрано дуже багато. Крім того ще дуже багато ігор різних сюжетів і жанрів, які сподобаються хлопчикам різних вікових категорій. Грайте в ігри з даної категорії і проводите весело час!