Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Популярні онлайн ігри

Ігри для дівчаток онлайн

Більшість представлених ігор для дівчаток є якраз іграми для маленьких дівчаток, але серед них, все ж, можна виділити деякі найбільш специфічні. І так, до ігор для дівчаток можна віднести в першу чергу ігри, в яких використовуються домашні тварини. Так, можна з легкістю зайнятися зовнішнім виглядом якогось котика чи песика, а якщо є бажання, то навіть доглянути за таким тваринам, щоб вони були чисті і ситі. Але це всього лише не велика частина ігор, яка доступна для маленьких дівчаток.

Якщо мова заходить про моду, то буквально відразу відкривається цілий плацдарм ігор, в яких потрібно мати справу з одягом самого різного напряму. Найчастіше на очі трапляються якісь сукні, як легкі літні сукні, так і якісь вечірні. У всьому цьому дівчинка повинна вчитися нормально розбиратися, щоб потім у разі потреби швидко зрозуміти, яке плаття їй підійде найкраще. Але, зрозуміла справа, що розбиратися в одних тільки сукнях замало, ще також потрібно навчитися розбиратися і в інших модних речах, які можуть використовуватися разом з сукнями або замість них.

Дуже важливим моментом, в житті будь-якої маленької дівчинки стає косметика. Діти пробують наносити косметику ще з раннього віку, але спочатку у них це виходить дуже ніяково. По-перше, маленькі дівчатка не розуміють, якою косметикою і коли потрібно користуватися, а по друге вони просто не знають правильної техніки, як потрібно наносити той, або інший косметичний засіб. Ось онлайн ігри і дають відмінну можливість для того, щоб спокійно потренуватися все це робити, і не псувати мамину косметику, яка коштує великих грошей.

Для дівчаток Те ж саме може стосуватися і продуктів на кухні. Якщо дівчатка вже пробують щось приготувати самостійно на кухні, то швидше за все вони можуть просто зіпсувати якісь продукти з домашнього холодильника. Для того, щоб не псувати марно продукти й існують онлайн ігри, в яких можна легко пробувати приготувати будь-яку страву за мінімальний час і абсолютно безкоштовно. Навіть, якщо це блюдо і буде віртуальним, то досвід, який можна буде отримати в процесі приготування, буде цілком реальним.

Для дівчаток Так, як маленькі дівчатка ще люблять грати з ляльками, то в онлайн іграх постаралися врахувати цей момент, і тому було створено чимало ігор, в яких можна пограти зі своїми улюбленими ляльками, як з реальними живими персонажами. Тут є і Барбі, і Рапунцель, і русалочка Аріель, і Білосніжка, і Братц, і Вінкс, і монстри Хай, і всі, кого тільки можна захотіти. Головне, що вони не будуть набридати в іграх, адже з кожним окремим персонажем існує кілька десятків, а то сотень унікальних ігор, в яких можна побувати як в якихось пригоди, так і просто спокійно займатися їх зовнішнім виглядом в модному салоні краси.