Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовні ігри Хеллоуїн також відносяться до категорій

3D гонки Angry Birds Winx Ігри з літерами Ігри на увагу Індивідуальність Автомобілі Азартні ігри Будівництво Будинок Будувати будинки Вінкс Вінкс клуб Вінкс одягалки Втеча Гонки для хлопчиків Гонки на джипах Гонки на мотоциклах Дісней Даша мандрівниця Денді ігри Дизайн Дора Запам`яталки Запускалки Збиралки Зброя Знайди відмінності Знайди пару Знайти вихід Картинки Квести Кулінарія Кухня Магія Магазин Маджонг Макіяж Манікюр Медведі Модні ігри Модні аксесуари Монстри Морозиво Ніч Образ Одяг Одягалки для дівчаток Пазли Паркур Пародія Angry Birds Пасьянс Перевдягалки Побачення Подорожі Поцілунок Привиди Свята Сонік Страшилки Страшні ігри Сукні Тести Том і Джері Торт Три в ряд Уважність Феї Ханна монтана Хелловін Цукрерки Школа монстрів Хай Шукалки Шукати предмети Шутери

Ігри Хеллоуїн грати онлайн

Всі чудово знають про свято Хелоуін, коли всі люди переодягаються в якихось страшних монстрів, зомбі, вовкулаків або інших чудовиськ і ходять лякають інших людей і своїх друзів. З кожним роком це свято набирає все більшу популярність у нас на Батьківщині. Але ортодоксальним воно є в Америці, де у монстрів переодягаються маленькі діти і потім відправляються по сусідах, щоб лякати їх і вимагати цукерки за помилування.

Спочатку свято Хеллоуїна почали відзначати стародавні кельти на сучасній території Ірландії, Шотландії та Великобританії. Святкується він традиційно 31 жовтня, перед днем ​​Усіх Святих. Звідси, до речі, і назва його походить All-Hallows-Even - де even скорочується від evening, тобто вечір з англійської, звідси і вечір всіх святих.

Свято вже давно відзначається на заході, але з давніх пір в результаті американізації всього світу його почали відзначати і в центральній і східній Європі, а також в країнах СНД. Свято змогло підкупити людей тим, що під час нього необхідно переодягатися в чудовиськ, а всі хочуть створити максимально страшний образ, щоб здивувати і налякати своїх друзів. Крім того, це відмінний привід, щоб повеселитися, провести час в приємній компанії під жартівливу метушню милих монстриків.

Традиційно символом Хеллоуїна виступає гарбуз в якому вирізане страшне обличчя. Гарбуз має трикутні або квадратні очі (рідко їх роблять круглими). Зуби вирізують також трикутної форми. Ясна річ, що в середині видаляють всю м`якоть гарбуза і туди можна поставити світильник зі свічкою, який буде з середини підсвічувати цей гарбуз і надавати йом ще більше загрозливого зовнішнього вигляду. Вирізати гарбуз на це свято улюблене заняття багатьох дітей, а з недавнього часу навіть проводять конкурси в яких можна продемонструвати свій варіант гарбуза на Хеллоуїн і позмагатися з іншими представленими.

Представлена ​​величезна кількість флеш ігор в яких порушена тема даного свята. В іграх Ви зможете побувати в різних пригодах, які відбуваються напередодні або під час святкування Хеллоуїна. У цих пригодах Вам доведеться боротися з силами зла і проганяти злих духів, які хочуть пробратися в Ваш будинок. Є велика кількість ігор в яких необхідно буде займатися перевдяганням до цього дня. Ви зможете потренуватися створювати страхітливий образ, наносити грим, який буде лякати оточуючих людей і підбирати одяг в якому будете виглядати надзвичайно страшно. В іграх є великі можливості, щоб як слід підготуватися до цього свята. Можна буде вибрати собі якийсь унікальний образ, якого Ви більше ніде не побачите. Знайомимося з іграми із даного жанру і весело проводимо час в компанії веселих чудовиськ і зомбі.