Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Ігри для дітей дитячий садок

На нашому сайті є найцікавіші ігри під загальною назвою «Дитячий садок». Відмінні ігри для найменших гравців, для дітей. Напевно, такі ігри більше будуть до вподоби дівчаткам, бо хлопчаків більше цікавлять стрілянина і гонки. А ігри про дитячий садок - це для дівчаток. Улюбленою грою кожної дівчинки в дитинстві була гра в дочки-матері. У цьому можна навіть не сумніватися. І тут дівчинки зможуть побути нянькою для дітлахів. Ігри цієї серії мають багато різновидів. Вам доведеться виконувати роль няньки, суворої і справедливою. А для няні головне завдання в тому, щоб за дитиною був відповідний нагляд. Малюк - завжди непосида, і з ним потрібно постійно тримати вухо гостро. За малюком недостатньо просто наглядати. За ним потрібно ще й доглядати. У цих іграх дівчатка будуть годувати свого вихованця в певний час, укладати спати. А після сну грати з ним, тому що він сповнений сил і енергії. Ось такі обов`язки будуть у новоспеченої няні.

Ігри про дитячий садок відкривають перед дівчатками абсолютно нові можливості. Гра з ляльками в дочки-матері - це зовсім інше дійство. А тут няня бачить результат своєї роботи. Якщо ваша дівчинка любить возитися з ляльками, безкоштовні ігри Дитячий садок стануть для неї найкращим подарунком.

Догляд за дитиною - справа дуже складна і відповідальна. Перший раз зробити це без допомоги дорослих дуже складно. Саме тому дані ігри допоможуть отримати відповідні навички і дізнатися, чи подобається вам возитися з малюками.

Дитячий садок В іграх ви можете бути нянею в дитячому садку або нянею, яка доглядає за дітьми своїх знайомих. Є гра про няню Олю, яка постійно виручає своїх друзів і доглядає за їх дітьми, коли їм потрібно кудись відлучитися. Їй дуже подобається возитися з малюками. Вона годує їх і купає, укладає спати і гуляє з ним. І все це потрібно зробити до тих пір, поки не прийдуть батьки.

Якщо тобі дуже хочеться спробувати себе в ролі няні, запускай гру. Тебе зустріне няня, і відведе в дитячу. Приводять малюка, з яким потрібно посидіти, і почалася твоя робота. Щоб дізнатися, що дитині потрібно в даний момент, тобі підкажуть спеціальні підказки. Твоїм завданням буде вчасно зробити це. Розгромна пляшечка з соскою говорить про те, що дитині потрібно приготувати харчування. Таким чином, ти зможеш його викупати і погодувати, вкласти спати і пограти з ним.

Навчившись, що і як потрібно робити з малюком, ти наберешся досвіду. І в реальному житті без праці зможеш залишитися з дитиною на якийсь час.

Дитячий садок