Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Ігри денді онлайн

Денді - це ігрова консоль, популярна на початку 90-х років минулого сторіччя, в народі звана 8-бітна приставка. Приставка підключалася до телевізора, до неї були спеціальні картриджі, на яких були записані іграшки, картриджі не можна було перезаписати. До приставки підключалися два джойстика, а також пістолет. Приставка була розрахована на двох гравців, більшість ігор саме такими й були, хоча бували і додатки розраховані і на одного гравця, але це як виняток. З пістолета можна було стріляти по різних мішенях, але це було популярно для дітей молодших віків. В інші грали як діти, так і підлітки, так і дорослі. З плином часу ігрові консолі розвивалися, з`являлися 16-ти бітові, 32-х бітові і так далі, поки з цього і не вийшли Соні Плейстейшн.

Багато ігор через приставки потихеньку мігрували на своїх старших побратимів, таких як Соні Плейстейшн, а потім і на сучасні пристрої - мобільні телефони, планшети, комп`ютери. Це легко зрозуміти, адже Супер Маріо, який народився саме на 8-бітній приставці досі тримає свою популярність, хоча приставки вже давно не використовуються і зараз потрібно додати зусиль, щоб знайти місце, де купити приставку. Усі, хто мав цю консоль, відмінно пам`ятають стару добру гру Контра, в якій озброєні хлопці билися з великою кількістю війська, пізніше була створена комп`ютерна гра, яка і близько не була схожа на свого предка. А весела розважальна гра Батлтодс, яку зараз ніде і не зустрінеш в аналогах на комп`ютерних іграх. Ось Мортал Комбат, який вперше з`явився на 8-бітній приставці, швидко набрав популярність і незабаром переселився на інші пристрої.

Власне Денді ігри користувалися своєю величезною популярністю тому, що в ті часи не було кольорових пристроїв з широкою здатністю графіки, зручне управління через джойстики дозволяло повноцінно насолоджуватися ігровим процесом. Уже після створення потужних комп`ютерів з високою продуктивність і кольорових моніторів, які могли працювати з високою роздільною здатністю, приставки почали втрачати свою популярність. До того ж можливість підключення джойстиків з`явилася і на комп`ютерах.

В флеш додатки запропоновані на цій сторінці буде цікаво грати народженим в 80-90-х роках, вони то і застали дику популярність цих ігор коли були підлітками і самі напевно в них грали цілими ночами. Правда варто додати що крім класичних версій, в онлайн версіях є й дещо модернізовані копії. Пориньте у світ безтурботності і згадайте своє дитинство і юність граючи в ці безкоштовні флешки онлайн.