Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Ігри Даша дослідниця

Ви ще не знайомі? Знайомтеся з дівчинкою Норою. Але в різних країнах її звуть по-різному. Ми її звемо Даша. Даша постійно шукає нові знайомства, і в неї багато друзів. Подорожувати Даша дуже любить. Всі її друзі беруть активну участь у її пригодах. Вас вона теж запрошує взяти участь в них. Разом з нею ви пройдете по лісових вузькими стежками, відвідайте ферму, в якій дуже весело, побуваєте в саду, де ростуть прекрасні квіти, будете шукати скарби піратів.

Вашим малюкам буде дуже цікаво і корисно подорожувати з Дашею, бо вона допоможе їм пізнати світ. Ігри про Дашу засновані на популярному мультсеріалі, який став любимим багатьма дітьми.

У всіх її пригодах їй допомагає розмовляюча карта, підказками про її маршрут і дорогу. Героїв, які подорожують з Дашею, ви прекрасно знаєте по мультфільму.

Ця весела і спритна дівчинка постійно вчиться і дуже любить цим займатися. Відмінний приклад вашим дітям, щоб наслідувати її. Ви не знаходите? Як цікаво буде малюкам займатися з нею, адже все проходить ненав`язливо, в ігровій формі. Подорожуючи з Дашею, ви багато чого побачите нового, багато чого цікавого дізнаєтесь. Подорожуючи і знайомлячись з новими місцями і новими друзями, Даша постійно чогось навчається. Вона доставляє замовлення, збирає пазли, знаходить відмінності і робить багато іншого.

Але їй дуже потрібна допомога її друзів, тобто ваша. Всі такі ігри - це якась певна дія. У кожній грі Даша разом з її друзями долає самі різні перешкоди, вирішує складні завдання й важкі головоломки. І тут їй допоможе справжній друг, а це можеш бути ти.

І кожного разу Даша, а разом з нею і ви, дізнаєтеся щось зовсім нове. Наприклад, назви тварин і рослин, нове слово, російською або англійською мовою, рішення математичної задачі. Лисиць Шахрай теж подорожує з Дашею, вміє говорити і часто намагається перешкодити Даші, крадучи щонебудь і ховаючи. І тоді ви, граючи в ці ігри, допоможете Даші знайти загублені предмети.

Маленькі діти - дуже допитливі. І ігри для дітей про Дашу слідопита їм дуже сподобаються. У цих іграх немає ніякої жорстокості і злоби. Добрі ігри допоможуть вашим дітям зробити свої відкриття, дізнатися нові для себе слова і запам`ятати цифри. Ігри разом у Дашею навчать маленьких гравців винахідливості і такої важливої якості, як взаємовиручка. Будь-яка гра про Дашу Мандрівницю поведе до непізнаного і допоможе дітям полюбити вчитися.