Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Безкоштовні ігри для хлопчиків бродилки

Кожна людина любить пізнавати щось нове і цікаве, хоча майже всі спочатку бояться цього. Після того, як людина виявиться в якомусь новому місці і відчує, що нічого там страшного немає, а це місце дійсно цікаве, тільки після цього отримає якесь заспокоєння і задоволення. Для того, щоб бувати в нових місцях, ми часто подорожуємо. При цьому способи подорожувати бувають найрізноманітніші. Найпростішим способом подорожувати є авіатранспорт, але так людина практично нічого не бачить, окрім хмар. Більш приземленим є залізничний транспорт, людина вже щось бачить з вікна поїзда, але не може це повною мірою відчути. Дійсно справжньою подорожжю є те, коли Ви бачите багато чого нового, можете зупинитися і відчути це. Саме така бродилка по новим землям, дає повною мірою відчути навколишній світ, дізнатися багато нового про нього.

Точно також і в онлайн бродилках, ми маємо можливість побувати в якихось нових цікавих місцях, відчути їх і подолати всі складнощі, які з`являються. А такі ігри побудовані саме за таким принципом, щоб створити якомога більше різноманітних складнощів для Вас, з якими необхідно буде справлятися. Найчастіше для того, щоб подолати якийсь рівень в грі, Вам потрібно буде багато логічно думати і вирішувати якісь інтелектуальні задачі. Особливу важливість грає спритність, яка розвивається в міру тієї чи іншої гри. Тільки в бродилках, Вам потрібно вміти спритно подолати якусь перешкоду, яку було придумано авторами гри. Крім усього іншого, на відміну від реального життя, де Вам потрібно буде справлятися тільки з логічними загадками, в онлайн бродилках додається велика кількість якихось дрібних ворогів, з якими постійно потрібно мати справу. Ці вороги можуть не подавати якоїсь серйозної небезпеки, але їх постійна присутність буде перешкоджати нашому головному герою.

Найчастіше жанр таких ігор подобається саме хлопчикам. Адже хлопчики, на відміну від дівчаток, люблять активні пригоди, попадання в якісь історії, з яких потім потрібно буде шукати вихід. Дівчатка ж воліють щось більш спокійне, більш красиві, а не динамічні речі. Ігри, які тут представлені, зможуть підійти для хлопчиків самих різних вікових категорій. До речі, Вашими головними героями можуть бути не тільки звичайні живі люди, а різні тварини, міфічні або ж фантастичні істоти, так що нудно точно не буде.